Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok a nők...

Férfiak, mit gondoltok a nők "banyaszakálláról"?

Figyelt kérdés
Túl tudjátok tenni rajta magatokat vagy egy sötétebb szőrszál az arcon már válóok?

2020. okt. 24. 02:07
A kérdező szavazást indított:
Undorító, nem jönnék össze a csajjal vagy szakítanék ha látnám
Nekem mindegy, én túlteszem magam rajta
28 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%

Ne kérlek. Csak ezt ne. Bárhol legyen szőrös csak az arcán ne! Legyen dzsunga pinája, legyen 2 centis hónalj szőre, legyen borostás a lába csak az arcán ne!

Kérlek 🙏🙏🙏

2020. okt. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
48%
Az a legjobb, amikor bajsza is van. A szakáll sem zavar. Az sem zavar, ha pénisze van és bélának szólítják.
2020. okt. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
#2 😂😂😂😂 Szakadok.
2020. okt. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
A női arcszőrzet orvosi kivizsgálást igényel.
2020. okt. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

igazából nem maga a szőr a váló ok,hanem a mögötte lévő igénytelenség,ami nem csak ebben hanem több területen is ki fog bukni a kapcsolatban.

ahogy az előző is írta ilyennel el kell menni orvoshoz.

alap dolog 1 normális embernél-nőnél,hogy kezelteti.

ez kb ugyanaz,mint amikor lukas a foga és ettől büdös a szája,de mégsem megy el vele fogorvoshoz.

az ilyen és ehhez hasonló erősen igénytelen dolgok pedig megfertőzik a kapcsolatot.

2020. okt. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Orvoshoz? De ostobák vagytok,fogalmatok sincs...A legtöbb nőnek van, csak kiszedik, leszedik és nem látjátok. Akkor szembesültök vele ha már megnősültök és esetleg látjátok amikor a fürdőszobában csipeszeli az arcát.
2020. okt. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
95%
#6 ebben az agyonkozmetikázott világban mindenki azt hiszi, hogy a barbibaba kinézet a normális.
2020. okt. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
45 éves vagyok, sötét hajú és szőrzetű, nyilván van pár száll az államon, amit a párom még csak nem is tud. Mert leszedem, és nem előtte. Ennyi a titok. Bár ismerve őt, ha azt mondanám neki, mától meghagyom, mert én úgy érzem jól magam, akkor támogatna ebben is.
2020. okt. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, ha van. Mint ahogy a bajuszka sem. Sokaknak van, nem tehetnek róla. Ez nem választás kérdése. De egy kis gyanta vagy egy szemöldökcsipesz gyorsan megoldja.
2020. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sajnos nagyon durván nő mindenfelé az államon, éveket jártam kivizsgálásokra, vérvétel, orvostól orvosig, nem kevés pénzt költöttem rá, és minden alkalommal megállapították, hogy semmi bajom, hormonok és minden egyéb is rendben. Nem tudnak vele mit csinálni, fogom, kiszedem, aztán ha olyan mértéket ölt, akkor majd elmegyek egy lézeres kezelésre. Sajnos van, hogy az ember nem nyer a genetikai lottón...
2020. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!