Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni fül lyukasztás......

Otthoni fül lyukasztás... mennyire veszélyes, belevágjak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van par lyuk mind ket fülemben, egyikben 5, masikban 4. Mindet piercinges csinálta, de meg szeretnek többet is. Azonban ha meg tudom magamnak is oldani, ugy, hogy nem okozok vele kárt, akkor nem feltetlen adnék ki érte újabb 6-7 ezer ft-okat/lyuk. Az addig ok, hogy 70%-os alkohol es injekciós tű, vagy piercinges tű kell hozza, es ugye a fülbevalók, de mit tanacsoltok, csináljam egyaltalan, vagy nagyon kockacatos, es inkabb menjek biztosra, ne erre sajnáljam a pénzt? Igazaból először csak a husos, puhabb reszbe probálnám, de szeretnék majd a porcosabb reszbe is, azt inkabb pláne meg se kisereljem? Tapasztalatokra is kívancsi lennék, aki esetleg csinálta magának. Ja, ed trollkodokat nem kérek! Köszönöm!

2020. okt. 24. 13:19
 1/6 Lena7 ***** válasza:
86%

Ha lentre (húsba) szeretnél fülbevalót, akkor azt szerintem otthon egyedül is megcsinálhatod. (Tiszta kézzel, alkohollal, tiszta, lefertőtlenített tűvel)


A porcost szerintem inkább hagyd hozzáértőre.

Nemtudom, hogy te hol laksz, de felénk 2.000 ft-ért lyukasztják a fület (húsba 2 lyuk)


Én is néztem helyeket, ahol porcba is szuratnak, ott 7.000 ft (industrial) és kapsz mellé fertőtlenítőt, amivel majd a füledet kell kenni.


1 db-ot porcba 3.500-ért csinálnak.



Szerintem nem drága.

Hova valósi vagy ?

Ha magadnak akarod szúrni, akkor kell hozzá egy nagy határozottság, mert azért nem mindenki meri megtenni, hogy átszúrja a saját fülét.


Ha otthon csinálnád, akkor vigyázz magadra és fertőtleníts le mindent!

Sok sikert 🤗

2020. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt! Budapesti vagyok. Annyit en sem sajnalnek erte, de itt a legtöbb helyen 6-7 korul van, bár nem veszes, de azért ha magamnak se okozok kárt, miért ne. Porcba nem próbalom. :)
2020. okt. 24. 14:01
 3/6 anonim válasza:
100%
Ne csináld magadnak. Inkább fizess érte.
2020. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lena7 ***** válasza:

Jujj, akkor megkeresem neked a helyet amit néztem.


(Pesten van, asszem kb 40 percnyire a kökitől. Csak nemtudom, hogy merre🤣)

2020. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez nem tünik annyira jó ötletnek és biztonságosnak. Ha nagyon alapos vagy és fertötlenítessz mindent, akkor is max a húsos részbe szúrd, de nem hiszem hogy 2000 ft olyan sok lenne rá, és legalább profi csinálná. Ne ezen spórolj, a tetoválás és a piercing téma is olyan hogy nem olcsó mulatság, és muszáj megfelelö körülmények között csináltatni.
2020. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül győzött a ,,józan ész", és nem magamnak csináltam. Elmentem tegnap és csináltattam inkább egy helixet és egy tragust. Azokat amúgy srm mertem volna magamnak, semmi pénzért.
2020. okt. 25. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!