Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen push- up melltartót...

Milyen push- up melltartót ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Először is, nem szeretnék senkit se átverni és ilyenek. Évek óta párkapcsolatom van, a párom elfogadja és egyáltalán nem zavarja őt, hogy ekkorák a melleim.

Viszont én szeretnék akár egy minimális dekoltázst néha, egy- egy ruhához. Manapság rengeteg felé látom, hogy akinek kis melle van egy push- up melltartóval úgy fel tudja tolni, hogy rengeteget változtat az összképen. Tudom hogy óriási változást nem fogok elérni, ezzel tisztában vagyok. Viszont hiába van kis mellem van akkora, hogy pl kézzel is simán összébb lehet tolni. Elsősorban kis mellűek véleménye érdekelne, hogy nektek mi vált be ilyen téren? Honnan érdemes melltartót venni. Akar link is jöhet a weboldalokról.

A hülyeségekkel kíméljetek légyszi, illetve azzal, hogy fogadjam el így magam. Mert úgy gondolom ha eddig együtt tudtam élni ezzel akkor innentől se fogok belehalni ebbe a ténybe. Csupán csak néha tényleg jól jönne. Köszi a válaszokat.



2020. nov. 1. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem A kosár körüli mellem van, igaz kicsit kisebb. De egyszerűen semmit sem érnek a push up melltartók. B kosártól van értelme, az alatt az se segít ☹
2020. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először, ha még nem hordtál ilyet vegyél olcsót. Kínaiban pl. Nekem csak kevés olyan ruhám/felsőm van, ami alá kell, mert különben nagy rám mellben, szóval kb évente 1x veszem fel. Nekem a levehető pántos a fav, mert néhány ruhához jobb az. Rengeteg féle van, sajnos azt nem tudja senki, neked melyik kényelmes. Nekem spec. egyik sem, mondom, nem is hordok ilyet. Próbálj fel több fazont. Nekem pl a magas kosarasok nem jók, inkább az ilyen félkosarasok lesznek rajtam normálisak. Mindenkinek eltérő formájú a cicije, szóval elsőnek inkább menj be egy olcsó boltba (akár Pepco pl, ott szépek is a melltartók, de én ott csak a gyerek részlegen találtam magamnak) és próbálj ki több fazont.
2020. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!