Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves lányok! Mi a véleményet...

Kedves lányok! Mi a véleményetek arról, hogy a nőnek meg kell hozniuk bizonyos áldozatokat a szépség oltárán?

Figyelt kérdés

Egy kicsit haragszom a barátnőmre amiért nem tudom rávenni, hogy sportoljön többet és epilálja magát....

Nem értem azt a dumát hogy ha "szereted elfogadod" oké oké ez rendben van.... De ha annyira szeret ő is akkor nem hogy azt kéne neki elfogadni hogy én nem tudom őt szőrösen vagy hájasabban elfogadni???

(ezt persze tapintatosabban mondom neki).

Mert szerintem mi srácok is meghozzuk azokat az áldozatokat... Mi is edzünk mi is borotválkozunk fogatmosunk fürdünk. De én valahogy nem bírom elfogadni hogy a barátnőm megsértődik ha azt mondom sportoljon kicsit többet vagy ha megkérem hogy epilálja magát?

Továbbá szerintetek helytálló az a felfogás/életelv, hogy magadnak kell csak tetszeni (hogy harmóniában legyél önmagaddal és szeresd magad) egy kapcsolatban? - Mert szerintem nem!

A normális Válaszokat előre is köszi



2020. nov. 10. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy változtatok a külsőmön és a szokásaimon a férjem kérésére, és ő ilyenkor nagyon boldog, amitől én is az leszek.

De azért ő nem úgy tálalja, hogy a szépségért meg kell szenvedni, az úgy hangzik, mintha egyébként egy csúfság lennék, hanem úgy, hogy neki lenne erre-arra igénye. Ha eleve nem tetszem neki, azzal nem tudok mit kezdeni, akkor érthetetlen, hogy miért kezdeményezett velem kapcsolatot.

2020. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem nagy és fájdalmas áldozatokra gondoltam a "szépség oltáránál"
2020. nov. 10. 20:09
 3/11 Metionin ***** válasza:
91%
Szerintem az igényesség oltárán kell áldoznia mindenkinek, nemtől függetlenül. Na most ez kinek hol kezdődik. Nálam a szőrtelenítés hiánya bizonyos területeken és a háj az már nem igényes. Másnak meg az. Szerintem ez mindenkinek ott dől el, hogy ő maga mennyit képes áldozni azon a bizonyos oltáron. Ha a másik ember által igényesnek tartott halmaz és a tiéd nem egyezik, akkor ott vagy az egyiknek meg kell alkudni vagy annyi a kapcsolatnak. Utóbbi szerintem a tisztább, mindenki keressen magának olyan párt aki nem éli meg áldozatnak azt amit a külsejéért tesz.
2020. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze magammal is jóban kell lennem ahhoz, hogy egy kapcsolatban is jól tudjak teljesíteni. De én hozok “áldozatokat” a másikért is. Ezt azért írtam idézőjelben, mert nem csak ő miatta változtatnék egy ilyen helyzetben mint pl a tiétek is, hanem magam miatt is. Az, hogy ne szőrtelenítsek számomra elképzelhetetlen, rosszul érzem magam ha nem teszem ezt. Az edzéssel is hasonló módon vagyok, heti 4x minimum elmegyek edzeni.
2020. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Akinek szólni kell ilyen dolgokért az már régen rossz. Magának tartozik annyival mindenki, hogy ápolt legyen. Annyira jó érzés kihozni magunkból a maximumot. Egy kis mozgás, epilálás, enyhe smink, jó frizura.
2020. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Az epilátor rohadtul fáj, ha maga az atyaúristen kérne rá, sem epilálnám semmimet, pedig még csak nem is túl erős a szőröm. Borotválkozni szoktam, de sokszor lusta vagyok hozzá. Ez van. Azért azzal ne röhötess már, hogy a fogmosást meg a fürdést egy lapon említed egy intim epilálással.

Alapból az az álláspontom, hogy senkinek nincs joga a másikat a külseje miatt cseszegetni egy kapcsolatban. Ha nem tetszik valami, persze tapintatosan lehet szólni. De ha nincs változás a másik fél részéről, akkor szakítani kell, nem tovább erősködni.

Én teljesen úgy élek, hogy csak magamnak kell megfelelnem. Mondjuk szerencsém van, elhízva nem vagyok mert fiatal nőként az nekem sem fér bele (ki tudja persze milyen lesz a testem szülés után). De a szőr engem nem izgat. Leszedem mikor kedvem van, ha nincs akkor bizony ott marad. A vőlegényemet nem érdekli. Azt mondja legalább változatosság van.

2020. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem marhaság.

Nekem van egy alap igényem magam felé, ezt nem érzem áldozatnak. (Tisztaság, ápoltság, higiénia, ilyesmik főleg.)

Ha valaki annál többet vár tőlem, az csalódni fog és nem érteném, hogy minek akar összejönni velem.

2020. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval ha a barátnőm nem szőrtelenít rendesen akkor nem vele van a gond hanem velem mert nem tudom elfogadni?
2020. nov. 11. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Igazából senkivel nincs gond. Csak más a preferenciátok. Ha neki magától ez nyűg, akkor mindig csak kényszerből fogja csinálni, ami egy rossz érzést kelt majd benne veled kapcsolatban, hiszen miattad kell órákat pepcselni ezzel, akkor is mikor neki semmi kedve.

Te sem tehetsz arról, hogy a szőrtelen nők jönnek be. De mivel neked van problémád az ő külsejével, nem fordítva ezért a döntés nálad van. Vagy elfogadod, hogy rajta is nő szőr, vagy keresel mást, akinek magától is fontos a szőrtelenítés.

2020. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
35%

Ne haragudj kérdező, de minek vagy még ilyen lánnyal?

Mi a vonzó benne?


A nők többségének ma már teljesen természetes a szőrtelentítés, nem nehéz ilyen nőt találni.

A fogyás már lassan és kicsit keményebb dolog, de ha nem tetszik így, hagyd ott.

Ezer meg ezer csinos testalkatú lány van. Ne ragadj le olyannál aki nem tetszik.

2020. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!