Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi intim piercinget hogyan...

Trashboy kérdése:

Férfi intim piercinget hogyan érdemes ápolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú vonakodás után megcsináltattam életem első intim piercingjét ami egy frenum lett. Maga a szúrás alig fájt, és minden rendben is ment viszont így a gyógyulás időszakában felvetődött pár kérdés bennem amire a ti segítségeteket kérném. Utókezeléshez kaptam valami átlátszó folyadékot amivel naponta háromszor kell megtisztítani a szúrás két oldalát úgy hogy egy gézlapra csepegtetek pár cseppet. 2 hét után egy ellenőrzésre kell visszamennem ahol a piercinges ember octeniseptet ad és akkor már csak azzal kell kezelni. Viszont amit észrevettem, hogy amikor a gézlappal tisztítom a szúrást elég rendesen "csúszkál/mozog" oda vissza (sima egyenes rúd). Ez normális? 3. napja van meg a piercingem. A másik meg, hogy olvasom hogy víz még otthoni tisztálkodásnál is csak annyira érje, hogy ne ázzon szét. Ez még rendben is van mert csak egy gyors zuhany aztán kész de elvileg szappan sem érheti amit sehogy nem tudok elkerülni. Szerintetek attól lehet baja? Amint rámegy egy kicsi tusfürő rögtön le is mosom csak hát akkor is valamennyire rámegy. Az utolsó kérdésem pedig az lenne, hogy hogyan tudnám valamennyire "fixen" rögzíteni a piercinget napközben. Itt most arra gondolok, hogy munka közben(raktáros vagyok) néha kellemetlen amikor folyamatosan az alsónadrághoz dörzsölődik meg gondolom nem is tesz neki jót hogy annyit mozog gyógyulás közben.

nov. 17. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Jézusom! Összeszúrkáltatod a farkad, aztán itt nyafogsz, mint egy kisfiú. Amúgy ez annyira gusztustalan. Ha meglátnék egy pasin ilyet, elmenekülnék.
nov. 17. 06:13
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Gáz, de mindenki ismeri a mondást. Ne sírjon a kva ha b@$$zák.
nov. 17. 07:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel azzal a kapcsolatot, aki szúrta a pc-det, ő fog tudni okosabbat mondani. :)
nov. 17. 12:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Aztamindenit. Még én csodálkoztam, hogy a testvéreimnél középiskolában miért nyomatják még mindig annyira a szövegértést :D. Mégegyszer átolvastam amit írtam hátha nem vettem valamit észre a késő esti írásomba de érdekes módon én nem találok benne semi olyan részt ahol nyafognék vagy kérdeztem volna, hogy mit gondoltok róla. Én kérek elnézést, hogy oda szeretnék figyelni a piercingem helyes ápolására :D. Ha meg nektek nem tetszik a piercing vagy csak az intim piercing akkor meg minek kell fölöslegesen idefröcsögni? Én sem lépek be a plasztikai műtétek kategóriába és kezdem el ecsetelni, hogy a mellplasztika mennyire undorító. Az utolsó válaszolónak meg köszönöm az értelmes kommentet, mindenképpen beszéltem volna az emberkével csak nem tudtam elérni ezért gondoltam, hogy akkor addig itt rákérdezek hátha valaki jártas ebben, de már látom hogy felesleges volt.
nov. 17. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos itt a többség ízlése elég mérvadó, mind a válaszokat tekintve, mint a pontozást. Illetve az intim pc szerintem annyira nem elterjedt (még), ezért kevesen is tudnak érdemben segíteni. :) Remélem azóta sikerült beszélned az emberrel.
nov. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!