Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi intim piercinget hogyan...

Trashboy kérdése:

Férfi intim piercinget hogyan érdemes ápolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú vonakodás után megcsináltattam életem első intim piercingjét ami egy frenum lett. Maga a szúrás alig fájt, és minden rendben is ment viszont így a gyógyulás időszakában felvetődött pár kérdés bennem amire a ti segítségeteket kérném. Utókezeléshez kaptam valami átlátszó folyadékot amivel naponta háromszor kell megtisztítani a szúrás két oldalát úgy hogy egy gézlapra csepegtetek pár cseppet. 2 hét után egy ellenőrzésre kell visszamennem ahol a piercinges ember octeniseptet ad és akkor már csak azzal kell kezelni. Viszont amit észrevettem, hogy amikor a gézlappal tisztítom a szúrást elég rendesen "csúszkál/mozog" oda vissza (sima egyenes rúd). Ez normális? 3. napja van meg a piercingem. A másik meg, hogy olvasom hogy víz még otthoni tisztálkodásnál is csak annyira érje, hogy ne ázzon szét. Ez még rendben is van mert csak egy gyors zuhany aztán kész de elvileg szappan sem érheti amit sehogy nem tudok elkerülni. Szerintetek attól lehet baja? Amint rámegy egy kicsi tusfürő rögtön le is mosom csak hát akkor is valamennyire rámegy. Az utolsó kérdésem pedig az lenne, hogy hogyan tudnám valamennyire "fixen" rögzíteni a piercinget napközben. Itt most arra gondolok, hogy munka közben(raktáros vagyok) néha kellemetlen amikor folyamatosan az alsónadrághoz dörzsölődik meg gondolom nem is tesz neki jót hogy annyit mozog gyógyulás közben.


2020. nov. 17. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Jézusom! Összeszúrkáltatod a farkad, aztán itt nyafogsz, mint egy kisfiú. Amúgy ez annyira gusztustalan. Ha meglátnék egy pasin ilyet, elmenekülnék.
2020. nov. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Gáz, de mindenki ismeri a mondást. Ne sírjon a kva ha b@$$zák.
2020. nov. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd fel azzal a kapcsolatot, aki szúrta a pc-det, ő fog tudni okosabbat mondani. :)
2020. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aztamindenit. Még én csodálkoztam, hogy a testvéreimnél középiskolában miért nyomatják még mindig annyira a szövegértést :D. Mégegyszer átolvastam amit írtam hátha nem vettem valamit észre a késő esti írásomba de érdekes módon én nem találok benne semi olyan részt ahol nyafognék vagy kérdeztem volna, hogy mit gondoltok róla. Én kérek elnézést, hogy oda szeretnék figyelni a piercingem helyes ápolására :D. Ha meg nektek nem tetszik a piercing vagy csak az intim piercing akkor meg minek kell fölöslegesen idefröcsögni? Én sem lépek be a plasztikai műtétek kategóriába és kezdem el ecsetelni, hogy a mellplasztika mennyire undorító. Az utolsó válaszolónak meg köszönöm az értelmes kommentet, mindenképpen beszéltem volna az emberkével csak nem tudtam elérni ezért gondoltam, hogy akkor addig itt rákérdezek hátha valaki jártas ebben, de már látom hogy felesleges volt.
2020. nov. 17. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos itt a többség ízlése elég mérvadó, mind a válaszokat tekintve, mint a pontozást. Illetve az intim pc szerintem annyira nem elterjedt (még), ezért kevesen is tudnak érdemben segíteni. :) Remélem azóta sikerült beszélned az emberrel.
2020. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nekem nincs ilyen piercingem de van számba és a nyelvembe én úgy tudom hogy, mindig egy kicsit hosszabb piercinget tesznek bele szúraskor hogyha feldagad míg szokja a szervezet vagy begyullad akkor ne nőljön bele és ne kelljen kiműtetni valószínűleg a tiéddel nincs baj mert folyamatosan lohad le a duzzanat ezért lötyög szoval igazából ez jó mert gyógyul ha zavar esetleg letudnád cserélni egy rövidebb szárúra es akkor nem fog ide oda mozogni de csak akkor cseréld ha úgygondolod hogy, bevan gyógyulva mert nagyon gyorsan össze mehet lyuk és nem tudod majd vissza tenni
2021. jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nincs semmilyen pcm, de érdekelne, hogy milyem indítatásból csináltattad? Meg ha nem vagy körülmetélve, akkor hogy megy rá a fitymád? Tökre kíváncsi lettem,. Ha gondolod privátban is válaszolhatsz, de lehet más is kíváncsi😂
2022. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Igazából nekem nagyon tetszik/izgató számomra lányokon a mellbimbó piercing és kíváncsiságból megnéztem hogy férfinél is vannak-e intim piercingek. Aztán ahogy néztem őket kettő féle megtetszett. Az egyik a dydoe a másik a frenum volt. Végül a frenumot választottam mert az összes közül ez fáj a legkevésbé meg ha az ember kiveszi végleg akkor sem annyira látványos a makk alatt egy kicsi pötty mint magán a makkon. Ez a frenum piercingem kétszer lett szúrva mert az első után pár hónappal röntgenre kellett mennem és mivel nem raktam vissza azonnal hanem csak 3 nap múlva, begyógyult. Az elsó szúrásnál nyomtak rá lidocain spray-t és nem túlzok de nem volt vészes. A második újraszúrásnál már nem volt lidocain hát.... nem volt kellemes de kibírható. A második szuratásnál csináltattam egy karika nostril piercinget is de ez sajnos nem akar gyógyulni. Most még tervezek egy szemöldök piercinget is de még azért átgondolom. A kérdésem szerencsére már nem aktuális mert már szépen begyógyult csak nekem volt furcsa hogy ennyire mozog mivel ez volt az első piercingem. Ja és a fityma ugyan úgy rámegy nem vagyok körülmetélve. Körülmetélt ember nem is tud csináltatni frenum piercinget.
2022. okt. 28. 20:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam, hogy választ kapok.😂😂 köszi szépen! A frenum jobban is néz ki szerintem. Esetleg prince albertet el tudsz képzelni magadnak?
2022. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azt valahogy nem. Még egy jacob's ladderen gondolkozom, nem végig csak a mostani frenumhoz 2-3-t.
2022. nov. 3. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!