Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek "tönkrement" a teste...

Akiknek "tönkrement" a teste szülés után: hogy fogadta el?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 10:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Azt hogy tudod feldolgozni, hogy 25 évesen már lóg a bőröd és olyan vagy, mint egy szottyadt vénasszony és a férjed már nem kíván?
2020. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Kudarcként élem meg.
2020. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez relatív. Mit értesz tönkrement alatt? Van aki már attól depressziós, hogy lett 3 striaja, van aki meg lazán veszi, hogy a zebra hozzá képest kutya füle.

Én annyit tettem, hogy amin lehetett azon javítottam. Torna, étkezés, de ha olyan akkor akár műtétre spóroltam volna. Amivel meg nem lehet mit tenni, azt el kell engedni. De erre is hagyni kell azért időt szerintem.

2020. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Könnyen, mivel a férjemet nem zavarta semmi sem, boldogabbak vagyunk, mint valaha, így én is idővel elfogadtam magam. Teszek érte, amennyit tudok, de nem ezen jár az eszem nap nap után. Vannak fontosabb dolgok az életben.
2020. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Én főleg "odalenn" mentem tönkre. Intimtorna vagy műtét nem opció. Szerintem ezt nem lehet elfogadni... "Szerencse", hogy nincs kivel szexelnem, így csak az inkontinenciához kellett hozzászoknom.
2020. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy, ezt nem lehet
2020. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyedül a mellem az ami nem olyan szép mint volt, a többi helyreállt illetve tornával, diétával helyrehoztam. A mellem viszont csak egyre csúnyább a fogyással és a második terhességgel, striám is csak rajtuk lett, a szép kerek cicijeim lógnak, striásak és puhák. A férjem szerint így is szép és őt nem zavarja, inkább popsis, de azt mondta, hogy ha engem ez ennyire zavar akkor támogat majd egy esetleges plasztikai beavatkozásban ha ettől jobban fogom érezni magamat.
2020. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy. A melleim lógnak, a hasamon a bőr striás és lógós, barmit csinálok vele, a bőr csak lóg és ráncos. A fenekem is undorító, egyszóval az egész lényem undorító, és 10 Krasznai se hozna emberi alakba. Oda a nőiességem, a méltóságom. A férjem azt mondja, hogy így is jó vagyok neki, de ezek csak szavak, nincs mögötte semmi. Nem kíván, és ezt egyszer meg is mondta. A strandon is rosszul érzem magam. Sehogy nem tudom feldolgozni sajnos.
2020. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%
Nekem csak a melleim mentek szét, de jövőre tuti megcsináltatom. Nem is értem,hogy ami javítható, a nők miért nem javítják...
2020. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Úgy vagyok, mint az 5-ös, csak nekem lenne kivel, de nem élvezem és így hamarosan nem lesz kivel, és megmarjuk egymást a két gyerek mellett.

Nem lehet elfogadni.

2020. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!