Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek "tönkrement" a teste...

Akiknek "tönkrement" a teste szülés után: hogy fogadta el?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 10:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
:DDDDDD Na, legalább ennyi gőzt kiengedtél mára! Szívesen!
2020. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
87%

Ugye mikor az érvel elfogynak és fáj, ha abban is van igazság, amit a másik ír, akkor jön ez a béna hárítós duma. :D:D Annyira szánalmas, de tényleg.

Itt max te vagy, aki a gőzt próbálta itt kiengedni idegen embereken, elég kevés sikerrel. Se baj, majd legközelebb. :)

2020. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%

Szia #23 én vagy a #14.

A #14-est én írtam, de a #11 nem én vagyok. Attól függetlenül maximálisan egyetértek veled.

2020. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%
Én még nem szültem (nem is fogok) de szerintem nem lehet elfogadni. A nőket semmi nem készíti fel a valóságra, és egy traumaként élik meg hogy zsákszerűen lóg a hasuk, a mellük fele olyan telt de kétszer olyan hosszú, a puncijukat hegek díszítik, a fenekük megereszkedett és minden tüsszentés után bepisilnek. Ezekről senki nem beszél és mindenkit hidegzuhanyként ér.
2020. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
88%

Igen, egyetértek veled. Mindenkit azonnal pszichológushoz kell zavarni, aki szerint nem szexi a lógó mell.


Szerintem nem lehet elfogadni. Én sem tudtam. Jaj, nekem is pszichológushoz kell mennem, mert nem tartom magam szexinek meg jó nőnek.

2020. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
32%
25 neked inkább plasztikai sebeszhez kene. A mellet meg viszonylag egyszerűen megszépítik. Bár sajnos piszok drága 😞
2020. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
14%

24: igen, erre nem lehet felkészülni, főleg ha ezek közül semmi sem igaz rád szülés után, kivéve talán a mell de az is csak félig, messze nem tragikus a helyzet. A hasam feszes, a seggem nem lóg, striám nincs látható helyen, hegem sincs és inkontinenciális problémával sem küzdök, de köszi az aggódást ✋🏼😅

Szerintem az ilyeneket hirdetni úgy mintha törvényszerűen mindenkivel így lenne, és ezzel ijesztgetni és stresszelni a népet legalább olyan káros mint nem beszéni ezekről...

2020. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
86%

27:

Nem állt szándékomban ijesztegetni a népet, egyszerűen felsoroltam azt ami anyukám, a nagynénjeim és a nagymamám tapasztalata. Azt a tapasztalatot, amit senki nem oszt meg hangosan.

2020. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem az ilyeneket hirdetni úgy mintha törvényszerűen mindenkivel így lenne, és ezzel ijesztgetni és stresszelni a népet legalább olyan káros mint nem beszéni ezekről..."


Nem azért írta, mert hogy mindenkinek inkontinenciája lesz meg lógni fog a s.gge! Értelmezd már, amit a másik ír. És vannak olyanok, akiknek ez lett, de nekik senki se szólt, hogy ilyen is lehet, na azokkal mi van?

2020. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!