Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon viszketek 1 nappal a...

Nagyon viszketek 1 nappal a borotválkozás után.Valakinek tipp amivel enyhíthetném a viszketést?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és igen mindenhol borotválkozom.De ahogy elkezd nőni a szőr úgy viszketek hohy megbolondulok.Jó minőségű borotvát használok.De bármilyen hiper-szuper borotvától is ez lenne.
2020. nov. 17. 20:24
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
100%

Aloe vera, fenistil?


Illetve, ha megàllod, hogy ne vakard, az sokat dob.

2020. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kifogom őket próbálni.Köszi a tippet!🙂
2020. nov. 17. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez vált be: borotválás előtti napon alapos bőrradírozás. Közvetlen borotválás előtt pedig mandulaőrleményes szappannal (rossmann-500 Ft) alapos mosdás majd a szokásos tusfurdovel, illetve én nem használok borotvahabot hanem kókuszolajas hajpakolást kenek rá.

Közvetlen utána nem szoktam rá semmit kenni mert nekem nagyon érzékeny a bőröm még a tiszta aloe verára is.

Illetve minden nap testápoló!

2020. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!