Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri beruházni...

Szerintetek megéri beruházni villanófényes szőrtelenítőre ? Többi lent

Figyelt kérdés

Régóta olvasgatok kutakodom a szőrtelenítés témában. A helyzet az hogy szeretném ha minél tartósabban illetve akár végleg meg tudjak szabadulni a szőrzetemtől. A testrészek a hónalj, illetve a nemi szerv. A kérdésem az lenne a tapasztalt hölgyek és urak felé megéri használni egy ilyen készüléket? Milyen eredmény érhető el vele az adott helyeken? Mennyi idő kell hozzá? Mit érdemes még ehhez beszerezni? Mennyire kellemetlen?


Sajnos a borotvától már herótom van és amióta szőrtelenítek azóta egy vagyon elment rá. A krémek pedig nem használhatók intim helyen. Nem mellesleg ami szalon foglalkozik ezzel a módszerrel vagy nem vállalnak vagy nem reagálnak a kérdésre hogy vállalják e.



2020. nov. 24. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Hatásosnak mindenképp hatásos. Már 3 alkalom után is hatalmas változást hozott. Eleinte macerásnak tűnt, mert ugye borotválkozni kell és rá két napra használni a gépet. Vagyis dupla munka végülis. De mindenképp megéri. Fájdalmasnak egyáltalán nem fájdalmas. Érzékenyebb területeken visszább kell venni a fokozatot, de ezt mindenki érzi magának, hogy hol mekkora fokozatot bír el. Nekem a hónalj a legerzékenyebb, de ott is elég csak 1 fokozattal viszább vennem.
2020. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Én vettem, nem is volt olcsó. Semmit nem használt.:(
2020. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

En csak ajanlani tudom az ipl szortelenitest. A lenyeg, hogy rendszeresen hasznald, en sajnos az elejen sokszor kihagytam igy kezdhettem elolrol az egeszet, de valoban latvanyos mar 2-3 hasznalat utan. En borotvalas utan egybol hasznalom, de ez egyenenkent eltero, egyebkent borotvalas utan 24 oraval ajanlott elvegezni, viszont nekem ugy nem hasznalt.

2021. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!