Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercing?

Industrial piercing?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy industrialt szuratni utánna néztem de a tapasztalatokra is kíváncsi vagyok:


Mennyire fáj/mennyi ideig érzékeny?

Utókezelés?

Nektek mennyi volt a teljes gyógyulási idő?



2020. nov. 27. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

A legfajdalmasabb szurasom volt: 2 dofes 1 ules alatt.


Utana nem volt macerasabb kezelni, mint a tobbit.


Tobb, mint 10 evig volt benn, de ha elaludtam a fulem, 1-2 napra bedurrant. Mas gondom nem volt bele. Neha attoroltem alkoholos vattaval.

2020. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lassan 2 honapos es annyir anem faj 1,5 het utan tudtam rajta aludni. Az utokezeles macerasabb, napi 3-4x fertotleniteni kell. Es tobb honapig lehet maceras.
2020. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi extra a szúrása, de nekem a sokadik fülpiercingem volt és előtte már volt, hogy egy alkalommal kettőt is szúrtak ugyanabba a fülembe, így ilyen szempontból nem volt újdonság.

A gyógyulása mint minden porcos piercingnek macerás, de kibírható, olyan egy év volt mire az enyém tényleg 100%-osan gyógyult volt.

Viszont valóban mai napig képes bedurranni ha elalszom vagy ilyesmi, ilyen szempontból picit több törődést igényel, mint a többi piercingem.

2020. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
A szúrás nekem sem volt semmi extra, utána viszont elég fájdalmasan gyógyult a többihez képest. Ha ráfeküdtem, begyulladt még hónapok múlva is. Sajnos 1 év és 2 hónap után ki kellett vennem, mert nem bírta a fülem a folyamatos feszültséget amit a szár okozott és kimozdult, egyre vékonyodott a külső lyuknál a fülem, kidobta volna. A belső lyukban azóta karika van, a külső helyére pedig idővel egy helixet tetettem, azzal így nincs gond mert nem vízszintes az ékszer.
2020. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat nekem 4honpos meg minding elege íze, 1x nőtt vandhus ra azt 70%alkolhol 1-2het alatt leszorította azóta elekezdett gyógyulni de barátnőm véletlen racsapott azóta megint rotty octeniseptel kezelem bizok benne hogy befog gyógyulni. szúrás ám Nem annnyira fajt az alsó lyuk jobban a felsőt nem ereztem szerintem azért mert alsó lyukkal voltam elfoglalava. Összegében nagyon szeretem megéri csak felek nm gyógyul be
2020. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Testidegen, káros dolgok.
2020. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!