Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tragus piercing kilökődhet?

Tragus piercing kilökődhet?

Figyelt kérdés

Étvágycsökkentő piercinget csináltattam, ami alapján bemérték hol van az ideg és oda szúrták az ékszert (akupunkturánál is ide bökik a tűt). Lényegében ez egy tragus piercing, de nekem eléggé a szélére lett szuratva. A piercinges meg is jegyezte, hogy igen kicsi a porc ahova szúrni tudja, de a végeredmény szerintem és a barátaim szerint is szép lett, és kihozta belőle, amit csak lehet.


Amikor kicseréltettem egy másik pc-m egy másik piercingesnél, rá is kérdezett hogy hol csináltattam mert ő ennek a piercingnek 2 hónapot se ad hogy kilökődjön, és hogy karikával elsőre ide nem is szokás szuratni. Ez volt 3 nappal a szúrás után. Eléggé megijedtem hiszen nem ezért dobtam ki érte egy rakat pénzt.

Hallottam meg tapasztaltam is persze, hogy a piercingesek mindig szidják egymást, szóval nem tudom mennyire adhatok erre mert eddig akárkinél voltam, szidta az előző munkáját.


Valakivel előfordult màr, hogy kilökődött neki? Porcnál meg szokott történni ilyen?

Ínyfékről hallottam már hogy kilökődhet, de porcos piercingnél még nem.

Nyugtasson meg valaki hogy neki sem mélyen a porcba lett szúrva, és megvan neki már egy ideje..


Sajnos nem tudom hogy kell képet csatolni ide linkben, de ha valaki elmagyarázza, akkor kiteszem utólag.



2020. dec. 8. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Igen, kilökődhet. Ha egyszer elindult a folyamat, nem fogod tudni megállítani. Ha elkezd a bőr széle felé migrálni, vedd ki és szúrasd újra.
2020. dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Ki. Nekem industrial lökődött ki az egyik lyuknál. Tragus is ki tud lökődni. Mondjuk elsőre jobb lett volna szárasat beletenni a karika helyett.
2020. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendes piercer biztos szárasat rakott volna bele karika helyett. Ezek után el tudom képzelni, hogy rosszul szúrta és/vagy kilökődik majd.
2020. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!