Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsőnek karika, vagy talpas...

Elsőnek karika, vagy talpas ékszer ajánlott? Karikával ugyanolyan hamar gyógyul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára megyek conch piercinget szúratni, és nagyon tetszik a karika, viszont félek, hogy ez lelassítaná a gyógyulási időt.

Mi a véleményetek erről?



2020. dec. 11. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenképp talpassal szurasd es emlitsd meg hogy szeretned karikára csereltetni. Én 4 honap után csereltettem de csak rasegitett a gyulladasra, nagyobb esellyel el tudod ezt kerulni ha vársz vele fél évet is akár a karikára csereltetessel. Remélem tudtam segíteni :)
2020. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talpassal kezdj, mert a friss seb be fog dagadni, ami a karikával nem éppen kompatibilis.
2020. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Ha nagyobb karika, akkor elvileg azt könnyebb tisztán tartani.


Az más kérdés hogy van-e nekik akkora

2020. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Bármelyik jó,csak a karikát nehezebb tisztítani és nagyobb eséllyel megy a sebbe szennyeződés.
2020. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!