Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők lába mennyire szőrös?

Nők lába mennyire szőrös?

Figyelt kérdés

Mint hozzá nem értő kérdezem. Életemben nem láttam még előben szőrös nőt, ezért részben meglepett, hogy az nem magától szőrtelen (szégyen vagy nem, ez van). A múltkor láttam egy képet, amin egy elég szőrös lábú nő volt. (konkrétan ez a kép: [link] )

A kérdésem: ez kivételesen szőrös vagy sok nő így nézne ki borotválkozás/gyantázás nélkül?

(Aki nem jött volna rá nem volt még dolgom nővel. Részben tudtam, hogy borotválják, de nem gondoltam, hogy ennyire szőrös is lehet nekik. A képen látható lánynak kb. annyira szőrös a lába, mint nekem. 21/f)


És bennetek milyen érzést vált ki egy ilyen női láb?



2020. dec. 13. 23:42
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
83%
Én egyszer láttam olyan nőt. Furcsamód volt benne valami nagyon izgató, mert amúgy nem volt egy nőietlen jelenség. Gondolom, a természetessége fogott meg.
2020. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is ilyen lenne, ha hagynám megnőni. Mellesleg elég buta vagy. Biológia órára nem jártál be?


Attól függ, hogy mit örökölsz. Pl. egy olasz nőnek sötétebb, erősebb lábszőre lesz, mint egy klasszik finn férfinak.

2020. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként édesanyád? Vagy szőrös a lába, vagy szedi.
2020. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
93%
Nekem a képen látható lánynál egy lehelletnyivel kevésbé szőrös.
2020. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Biológia órán nem igen volt szó erről...meg említettem is, hogy nem volt dolgom nővel....

Édesanyámnak meg egyáltalán nem szőrös, nem is szedi.

2020. dec. 13. 23:55
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút genetika kérdése. A mamámnak pl alapból alig van szőr a lábán és sima, sajnos én nem ezt örököltem. De ennél azért egy kicsit jobb a helyzet nálam, de gyorsan nő és elég sűrű is. :( Sajnos nem mindenki szerencsés ebből a szempontból, de szerencsére sok mindennel el leeht tüntetni.
2020. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
98%
Ahogy többen is írták, genetika. Én életemben nem borotváltam még - soha nem is volt rá panasz - de nem is vagyok egy szőrös típus. De például unokatesómnak 2 hét után ilyen.
2020. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem nem kérdése. Az én lábszáram kb ilyen, mint a csajnak, a combomon viszont már szőkébb szőrszálak vannak. De pl. sok pasit láttam már (és persze nőt is), akinek alig volt szőr a lábán. Egy ilyen ismerős nő mondta, hogy ő csak 2! hetente szokott átmenni a lábán borotvával, nekem meg már másnapra borostás...
2020. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Minden nap tanul az ember valamit.
2020. dec. 14. 00:27
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Borotva, gyanta, epilátor reklámot sem láttál eddig? Érdekel, hogy szerinted mire használják.
2020. dec. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!