Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért tartják sokan cikinek...

Miért tartják sokan cikinek ha egy férfi szőrtelenít?

Figyelt kérdés
Én szőrtelenítek,mivel nagyon szőrös vagyok,de lehangoló amit a fórumokban olvasok.Nem tetszik mindenkinek ezt elfogadom,de ezért még nem b..zi valaki.
2010. aug. 12. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki.

Miért lenne az? Ha zavar téged akkor nyugodtan szőrteleníts. Nem kell mások véleményével foglalkozni.

2010. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, nem b**is. Ezt csak azok írják akik nem szőrtelenítenek. Nem kell mások véleményével foglalkozni, Te érezd magad jól, ennyi :)
2010. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát, ez attól is függ, hol szőrtelenítesz.Hónalj, mellkas, hát(ha szőrös, szerintem kötelező), intim, ezekkel szerintem nincs gond. Lábadat max ha focista vagy, de még akkor se inkább (kivéve, ha nagyon durván szőrös, de akkor is inkább rövidre vágva), kéz szerintem semmiképp.

Körülbelül ennyi a véleményem. :D 22/L

2010. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet.

Nem mindegy, hogy hol:)

24/L

2010. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mindenhol nem kell, csak ott, ahol ízléses, ha nincs szőr.
2010. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 13. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a téma tényleg megosztja az embereket. Minden lánynak más tetszik, nehéz ebben megfelelni nekik. Aztán ott vannak még a haverok beszólása is. Én a mellkasomat szoktam leszedetni, a sport miatt, és mivel rendkívül izzadékony vagyok. Éltem Görögországban, ott a férfiak a lábukat is borotválták. Gondolom a hőség miatt. Nekem az már sok lenne.


28/F

2010. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is le szoktam borotválni a lábamat,de nem úgy mint a nők,hogy mindig sima,hanem leszedem és amikor már nagyobb csak akkor borotválom újra.Felsőtestet viszont rendszeresen borotválom.epilálom,mikor mi.
2010. aug. 13. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!