Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek átlagos? A...

Hogy ne legyek átlagos? A külsőre értem, kevés idővel rendelkezem, és átlagos fizetéssel. Minden szóba jöhet. Konditerembe járok, magas sarkú kizárt. Betegség miatt. Műszempilla és műhaj? Esetleg tetkó?

Figyelt kérdés

#extravagáns külső
2020. dec. 19. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Műszempilla?? Műhaj?? Pont hogy ezekkel lennél átlagos!!

Én a naturságot pártolom. Van tetoválásom a bokámon, de ne csináltass csak azért mert nem akarsz tömeg lenni. Legyen számodra jelentősége. Hordj olyan ruhákat amiket szeretsz és ne gondolj arra, hogy átlagos vagy...

2020. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Fesd be a hajad lilára, és felül légy semmiben.
2020. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem a pszichiátrián akarok kikötni
2020. dec. 19. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz lesz megmondani, mi nem ismerjük, hogy most hogyan nézel ki és mi lenne a cél. A mű dolgok szerintem sem vezetnek sok újdonságoz. Változtass pl a stílusosan, vagy próbálj ki más hajszínt.
2020. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi a baj azzal, ha valaki "átlagosan" néz ki.

Szerintem nem jó irány, ha azért akarsz valamit csinálni, mert félsz a középszerűségtől, mert amiben jól érzed magad és amilyen stílust magadénak érzel (legyen az akármilyen) abban úgyis jó kisugárzásod lesz és ki fogsz tűnni vele.

Próbálkozz több dologgal, és néz meg, mi ragad rád hosszabb távon.

2020. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 21. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb az lenne hogy megtaláld saját magadat. Nem a műszempilla és a póthaj tesz egyedivé, hanem a kisugárzásod.
2020. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Találd meg a saját egyedi stílusod, ami te vagy, ne fast fashion boltok kínálata szabja meg a kinézeted
jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!