Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúnyultam meg ennyire?

Miért csúnyultam meg ennyire?

Figyelt kérdés
Néztem kiskori fotókat, azokon tényleg mindig nagyon szép voltam, és mindenki ezt mondta. Viszont mióta kb 11-12 évesen elkezdődött a kamaszkor, azóta teljesen megcsúnyultam. A két arcom teljesen asszimetrikus, a formája se szép, a szemöldökömet bárhogy szedem, bozontos, a szemeim karikásak és beesettek (bár az arcom is az). Ha nem mosolygok, akkor meg ilyen durcás fejem van, de igazából a mosolyom se szép. Az orrom is olyan tömzsi és felfele áll a hegye. Most vagyok 18/L, szerintetek még változhat az arcom?

2020. dec. 21. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy csúnya vagy, csak bebeszélted magadnak kamaszként és most is ezt rágod.
2020. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha karikásak a szemeid,azt a vashiány is okozhatja.

Szedjél vasat és B vitaminokat,

Esetleg csináltass egy labor vizsgálatot.

Aludj eleget.Élj egészséges életmódot.A belső kihat a külsőre.

2020. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1: nem hinném sajnos, mert a fotók mindent elárulnak, borzasztóan nézek ki rajtuk, főleg ha az arcom jobb oldala van fotózva

2: attól félek, hogy a karikás szem genetika (anyumnak is ilyen, bár ő tényleg vashiányos). Pár éve csináltattunk laborvizsgálatot, ott minden rendben volt, kivéve hogy rohadt magas volt a vasam :D (de lehet azóta már változott.) Tény hogy keveset alszok és sokat stresszelek

2020. dec. 21. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

A nők nagy része vaspótlásra szorul.A menstruáció miatt.

Nekem is mindig karikás volt a szemem,akár mennyit aludtam.

2020. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Boszorkány vagy
2020. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4: és a vas szedésétől elmúlt?
2020. dec. 21. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

kiskoraban a legtobb ember ‘szep’ mert meg gyerekarca van es nem alakulnak ki veglegesen a vonasai. pl tesomnak most nagy horgas orra van, kiskoraban pedig pisze volt.


visszaterve a kerdesre: a dus szemoldok nem csunya, sok lany olni tudna erte, nezd meg a modelleket, mostanaban mindenhol a vastagabb, termeszetes szemoldok a meno. de ha nagyon nem tudod kordaban tartani, menj el kozmetikushoz, o segit.

a karikas szemre szedhetsz vasat. igyal es aludj tobbet. ha nagyon zavar, egy jo korrektor eltunteti.

2020. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Két arcod van? Na, az tényleg durva!
2020. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen a vaspótlástól elmúlt.

B vitamin komple-et is szedek és C vitamint.

Sokat javult a bőröm állapota.

Ez nagyban hozzájárult az összképez.

A szemöldököd bízd egy kozmetikusra.Szépen meg tudja csinálni.

2020. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

1. Kamaszként mindenkinek szétfele áll az arca, majd a húszas éveid elején újra a összerendeződik

2. Igyál sok vizet, napi 2-3 litert. Egyél, aludj eleget. Ha ezek nem segítenek, vegyél egy korrektort. A smink nem ördögtől való.

3. A szemöldököt nem elég kiszedni, érdemes a szálakat amik maradnak ollóval rövidebbre vágni. Kozmetikus megcsinálja ügyesen, vagy kereshetsz róla youtube videót

2020. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!