Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tragus karika piercing kilökőd...

Tragus karika piercing kilökődhet miután már begyógyult?

Figyelt kérdés

1 héttel a Tragus piercingem szúrása után: kicseréltettem egy másik pc-m egy másik piercingesnél, rákérdezett hogy hol csináltattam a tragust mert ő ennek a piercingnek 2 hónapot se ad hogy kilökődjön, és hogy karikával elsőre ide nem is szokás szuratni. Azt mondta hogy ez borzalmas munka mert nagyon a szélére lett szúrva (barátaim szerint teljesen jól néz ki, persze nem szakértők) Eléggé megijedtem hiszen nem ezért dobtam ki érte egy rakat pénzt (étvágycsökkentő piercingként csináltattam és állítólag ezért lett a szélére szúrva, mert ott fut az ideg amit akupunktúra közben is megszúrnának)


Hallottam meg tapasztaltam is persze, hogy a piercingesek mindig szidják egymást, szóval nem tudom mennyire adhatok erre mert eddig akárkinél voltam, szidta az előző munkáját.


Azóta eltelt annyi idő, hogy már teljesen begyógyult és egyáltalán nem is hegesedik a tragusom. Ezután is van esély még a kilökődésre, vagy már megnyugodhatok? Párszor sikerült sajnos belekapnom, ennek ellenére sincs semmi baja, és se én, se a barátaim nem észlelték úgy hogy elkezdett volna a széle felé migrálni.

Reménykedem, hogyha elérte a végleges gyógyulást, akkor már nem mozdul semerre.

Esetleg cseréltessem ki a karikát kicsi köves ékszerre, vagy ez már nem oszt/szoroz rajta? Végülis kisebb lenne a súly, de azt se mondanám hogy a karika lefelé húzza, mivel pont a fül aljáig ér,ami ezáltal megtámasztja.



2020. dec. 22. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A kilökődésre sajnos az esély mindig megvan. Viszont a gyógyulás vége még nincs itt. Hosszú hónapok alatt gyógyul meg teljesen a porcos ékszerek javarésze, mivel a porcszövet rosszabb vérellátással rendelkezik, mint más helyek a testben.

Szóval várni kell, türelmesnek lenni, ápolgatni, vigyázni rá és reménykedni a legjobbakban ;)

2020. dec. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!