Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mellméretem állítótag 80A,...

A mellméretem állítótag 80A, de kicsi rám az akkora melltartó, ez hogy van?

Figyelt kérdés
80C-s melltartót és fürdőruhát hordok, ami egyáltalán nem nagy. Most kíváncsiságból megmértem magam, mell alatti körméretem 80, mellbőségem 90cm. Ez elvileg 80A vagy 80AA lenne. Most akkor mi van? :D

2020. dec. 27. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy a mell formája sem. Ezek inkább csak tájékoztató jellegű méretek.
2020. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem lehet, hogy lóg a melled? Akkor szokott tévedni a táblázat.
2020. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
A mell méretét jobb derékból elörehajolva mérni, akkor ugyanis a kosárméret egyértelmü, állva, ha csak picit is lóg, már más értéket mutat a mérés.
2020. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Mell alatt szűken, mellcsúcson lazán kell mérni. Így kijöhet akár pl 78 és 93 cm, akkor máris más a helyzet. De ez amúgy is csak a kiindulási pont, mivel nem mindig következetes a méretezés. Ha rád a 80C jó, akkor az a méreted.

Érdemes megnézni azokat a képeket is, amik megmutatják hogy néz ki a megfelelő méret illetve a nem megfelelő.

2020. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem érdemes ezt számolgatni. Sok múlik a melleden is (pl. milyen a formája, lóg-e, feszesebb vagy puhább) és az adott melltartón is (pl. forma, szabás, anyag). Nekem a legtöbb táblázat alapján 80/C-s melltartót kellene hordanom, de szerintem még soha nem vettem akkorát, mert felpróbálom és eltűnik benne a mellem, a nagy üresség meg csak kong a helyén... Általában a 75-80/B szokott jó lenni rám, de van A-s melltartóm is. Alapvetően mindegy is, hogy mekkora, az a lényeg, hogy jó legyen.
2020. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen gyenge B kell hivatalosan, ehhez képest C kosarat hordok, sőt igazából D kéne (csak kicsi a hátam hozzá, 65D-t kb lehetetlen kapni, úgyhogy 70C-vel szoktam beérni). Hordd azt, ami kényelmes, ezért is fontos felpróbálni a melltartót vásárlás előtt.
2021. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!