Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a külsővel,...

Szerintetek ezzel a külsővel, bejönék az átlagosnál kicsit szebb/vonzób ,lányoknak? Van kép

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és úgy érzem,hogy el kéne kezdenem,csajozni....

Nálam az átlagosnál szebb lány ott kezdődnek ,akiknek szép a mosolygása meg olyan kedves arca van ,és teljesen mindegy,hogy szőke vagy barna a haja és a szem szín is lényegtelen



Ki tettem már egy ehez hasonló

,kérdést de törölte a gyk,ráadásul egy válasz érkezet 🙄😔


Itt a kép, természetesen én vagyok rajta ,várom a véleményeteket 🙂

[link]


Kerék kort, és nemet is



2020. dec. 29. 19:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
élőbe is így, nézek ki
2020. dec. 29. 19:41
 2/51 anonim ***** válasza:
79%
eloszor tanulj meg irni, utana jarjon az eszed a csajozason.
2020. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
47%
Írja egy kedves hozzászóló, ékezetek nélkül 🙃🙂
2020. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sértésként írom, de az átlagosnal “szebb”( már ez a kifejezés is furcsa, mert a szépség azért eléggé szubjektív) lányoknál nem hinném, hogy annyira sok esélyed lenne, mert azért nálad jóval “szebb” srácok is fognak udvarolni.( de lehet hogy pont szerencséd lesz, ha valakinek te vagy az esete) Egyébként szerintem az már régen baj, ha egy lányon a külső a legfontosabb, ezzel a hozzáállással nem lesz sok esélyed az olyan lányoknál, akiknél a szépség mellett egy kis eszük is van.
2020. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
72%
A 2-nek azért szerintem is igaza van, mert azért ennyi hiba ilyen kevés sorban eléggé gáz 16 évesen. De innen is látszik, hogy neked miért az átlagosnál szebb lányok kellenek.( lehet nyugodtan lepontozni)
2020. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
58%

3-as: igen, ekezetek nelkul irok telefonrol es ez igy is fog maradni, mert nincs kedvem/idom az ekezetekkel szerencsetlenkedni egy ilyen kaliberu forumon. 2020-ban az ekezetek hianyaba belekotni tobb, mint szanalmas. ja igen, es nagybetuket se hasznalok, koss bele ebbe is!


de ahogy latom, neked meg a mondatvegi irasjel nem erosseged, biztos hianyoztal elso osztalybol, amikor ezeket tanitottak. ha mar ennyire baromi okosnak kepzeled magad..

2020. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Utolso nem akarak lepontozni, csak kiírtam egy kérdést, de még érték mindenkit és köszi a válaszokat!

nem , csak a külső a fontos ,de szerintem ez is szempont azért, és igen engem a külső is érdekel, mert emberből vagyok ! És 4es én nem átlagosnál szebb alanyokra vagyom!!! Ha nem a kicsit szebbeknel

2020. dec. 29. 19:56
 8/51 anonim ***** válasza:
90%

Beraksz egy s2arráfilterezett fekete-fehér képet, felülnézetből, amin grimaszolsz, és semmi se látszik az alkatodból. Aztán odaírod, hogy élőben is így nézel ki. Hagyjuk is...

Mondjuk ezen a képen még így se nézel ki jól, egy gyenge átlagos, ha amúgy minden rendben.

2020. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
5osnek szolt
2020. dec. 29. 19:59
 10/51 A kérdező kommentje:
nem grimaszoltam,de elfogadom a véleményed
2020. dec. 29. 20:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!