Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Salma hayek 10/ mennyit adnátok?

Salma hayek 10/ mennyit adnátok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10/10 Töltött galamb hahaha. A melle igaz, plasztikázott, de olyan darázs dereka és kerek feneke van, amit sok nő megirigyelne. Az arca pedig nagyon szép. Nyilván már 54 évesen nem összehasonlítható egy 20 évessel, de iszonyú jó a kisugárzása és nagyon vonzó.
2021. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Miss Endzsi ***** válasza:
50%
Persze gyönyörű az arca, a beavatkozásoktól, a kisugárzása tökéletes. Marilyn Monroe-ról is elhitették, hogy valódi szépség, persze neki is szétplasztikázták az arca minden részét. Ezeken felnőve a gyerekeknek torz lesz az önképe, meg is lett az eredménye ennek az egésznek.
2021. jan. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Miss Endzsi, miért irigykedsz ennyire?:D Salma Hayek 25-30 évesen is gyönyörű volt, szépek a vonásai, hülye lenne nem töltetni az arcát idős korára. Vannak ilyen szép vonású nők, attól, hogy te nem tartozol közéjük, még nem kell rosszindulatúnak lenni.
2021. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Nem vagyok irigy, csak én is voltam 14 éves és tudom mennyire káros az önképre. Évekig verték, mert nem vagyok nőies 13 évesen, mert az idióta társunknak az volt az alap, amit a médiában látott.
2021. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Utolsó ebből semmit nem lehetett èrteni!
2023. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!