Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt ajánlanátok...

Milyen parfümöt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és szeretnék egy parfümöt, max 20 ezer forintért. Sportosabban öltözködöm, visszafogottab stílusú vagyok. A paco rabanne one million-t, és a hugo boss bottled intense-t néztem. Csak attól félek hogy a one million túl felvágós az én visszafogottab stílusomhoz, de a boss meg túl komoly öltönyös illat. Ti melyiket ajánlanátok nekem? Vagy még Milyet ajánlanátok? Lehetőleg olyat szeretnék, amit egész évben tudok használni,nem szeretnék több félek parfümöt használni.

2021. jan. 4. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Probald ki a Hugo Boss Bottled Infinit-et, szerintem baromi jo. Valahol a sportos laza es a komoly kozott van.
2021. jan. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

menj be Müllerbe többször és ott szagolj végig minden alkalommal párat. és egy idő után rátalálsz. nem mindig a legdrágább fog hozzád a legjobban illeni. én sokáig az ezüst Banderast használtam, mert a legjobb haveromnak is olyan volt, de rájöttem, h nem illik hozzám, de az illata tetszik. most Bvlgari-t vettem. nagyon erős és sokáig tart az illata, volt, hogy reggel befújtam magam és este egy csaj mondja, milyen jó parfümöm van xdxdxd

(jah és ha spórolni akarsz, akk. nézz be több boltba is, ha kiválasztod, mert Müllerbe 20k körül volt, DM-be 18k, Rossmannban 50% akcióval meg 9k-ért megvettem ugyanazt. neten ilyen kimértet ne vegyél, mert lehet olcsó, de nem biztos, azt kapod, amit akarod)

meg ne azzal foglalkozz, h felvágósnak gondolnak vagy nem, az a lényeg , magabiztosságot adjon parfüm, és jobbnak érezd magad, meg csajoknál is fontos, h ne ilyen kis visszahúzódó legyél, hanem azért magabiztos :DD

2021. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem "malibu gold" én is ezt használom és nagyon jó
2021. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindkét illat túl édes egész éves viselére. Őszre viszont a Hugo Boss Bottled Intense tökéletes. Barátnőm szinte megőrül érte.

Amit ajánlok az a Mont Blanc - Legend Spirit. Nem csak az illata baromi jó de még olcsó is.

Ha jobban utána akarsz nézni, ajánlom Youtube-on Jerremy Fragrance videóit, konkrétan a 10 every day fragrances valamint top 10 most versatile /all season/ feagrances.

2021. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!