Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítsek ott lent?

Hogyan szőrtelenítsek ott lent?

Figyelt kérdés
Borotvát használok már ééévek óta oda lentre (is). Az a problémám, hogy az évek alatt nem csak megvastagodott a szőröm, de terjed is és elég gáz már a helyzet. Epilálni nem lehet, akkor csak sebes lesz meg az alapbol nem oda való. Gyantáztatni nem merek elmenni, esetleg azon gondolkodtam magamnak megoldani, de ezt is macerásnak látom pl mert ragad, nem tudom rendesen lemosni. A végbélnyílást is borotválni szoktam és ott is annyira elterjest már, hogy kb egy jo nagy franciabugyi ameddig ér na én addig szőrös vagyok vastagon. Elöl is már a combomra átterjedt.. azt gondolom ez már nagyon durva, egy kozminak meg se merném mutatni meg nem birom a fájdalmat se valami jol.. végleges szortelenitesre meg nincs pénzem. Valakinek valami tipp?

2021. jan. 5. 02:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Krémmel
2021. jan. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Intim részre krémmel? Úgy tudom rá is van írva, hogy tilos! Plusz azt nagyon károsnak gondolom és talán azzal is csak olyan negatív hatást érnék el mint a borotvával
2021. jan. 5. 02:45
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Láng.
2021. jan. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyanta és az epilátor nem jó,akkor nincs más,marad a borotva.Krém az oda felejtős,amúgy is ilyen erős,sok szőrre kétséges a hatása. Nekem is ilyen,már összefüggően szőrös elől,hátul,kb combközépig,de csak borotválni tudom. L.
2021. jan. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj el kozmetikushoz.

Én epilálom, heti egyszer, és minden oké.

2021. jan. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Villanófényes szőrtelenítő. Borotválkozás utáni második nap átmész rajta a villanófénnyel és szép lassan egyre kevesebb szőr fog visszanőni és azok is jóval lassabban! Nálam bevált, én 60.000ért vettem.
2021. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
amúgy olyan nincs, hogy emiatt terjed. ahova "kiterjedt", ott egyébként is nőne szőröd.
2021. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Epilálni azért sem merem mert annyira vastag a szőröm mint egy férfi szakáll ha nem vastagabb.. most minden szőrszálat így kitépetek tiszta seb lesz az egész aztán fertőződik el. A villanófényes az fájdalmas? Mert úgy hirdetik nem az IPL de nem hiszek nekik. Akkor lehet összespórolok rá. Az nem káros? Bárhol használható?
2021. jan. 5. 11:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Enyémen 5 fokozat van. Hónaljon és intim területen visszaveszem 4-re és az már nekem jó, egy kicsit sem fájdalmas, de akinek kellemetlen lenne, az még jobban visszaveheti az erősséget. És igen lehet használni az egész testen.
2021. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Drága, de megéri az IPL, sokkal kevesebb szőröd lesz és nem pattogzik ki a bőr a borotválástól.

Krémet felejtsd el, rettentően szárítja a bőrt.

2021. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!