Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bright white vélemény? Fogorvo...

Bright white vélemény? Fogorvosi fogfehérítés? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképp a fogorvosit ajánlom, az Én orvosomnál egyáltalán nem volt kellemetlen, de ez nyilván változó lehet.
2021. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Voltam fogorvosnál is fogfehérítésen, Bright White-ot is próbáltam, az eredmény teljesen ugyanaz volt. Fogorvos mellett szól, hogy sokkal hamarabb végzel és érsz el eredményt. BW mellett meg hogy otthon csinálod kényelemben magadnak, de nekem speciel nem volt jó, hogy annyi időt kellett ugyanabban a testtartásban lenni. :D
2021. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Bright White egy kínai szar. 4 alkalom után el is romlott a gomb, úgyhogy már csak úgy tudom kikapcsolni, ha kiveszem az elemet. Tudod, egy 32 ezres "cucctól" nem ezt várnád. A negatív véleményeket törlik mindenhonnan! Bármilyen LED-es fogfehérítőt látsz, az összes ugyanaz a Kínai fos.


Tipikus túl-marketingelt kínai termék. Wish, AliExpressről 5-10 ezer forintért meg tudod venni ugyanezt más márkanév alatt. Ha fogfehérítésről van szó és nem akarsz klinikához menni, akkor aktív szenes port használj naponta egyszer, minden étkezés után moss fogat, hanyagold a színes ételeket és italokat, ne dohányozz, ne mérgezd magad, szedj vitaminokat, ásványokat. Evésre figyelj oda!


Az összes többi "módszer" a klinikai fogfehérítésen kívül snake oil, pénzkidobás.

2021. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 11. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!