Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Meno" meg az oldaltaska...

"Meno" meg az oldaltaska kozepsuliban?

Figyelt kérdés

Van egy hasonlo taskam, nekem tetszik, viszont nem sok emberen latok oldaltaskat (bar megertem, neha tenyleg eleg nehez tud lenni, ha sok konyvet kell cipelni). Ez mar nem szamit menonek, felkapottnak?


Ehhez hasonlit az enyem, csak mas a felirat rajta: [link]


Ti milyen taskat hordtok?


A meno szot azert tettem idezojelbe, mivel nem a szo szoros ertelmet szerettem volna venni (es nem is erdekel masnak tetszik- e vagy sem) , és nem jutott eszembe hirtelen a megfelelo szo.



2021. jan. 7. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem gondolnám, hogy számít bármit is, hogy menő vagy sem, neked kell tetszenie. Gimis vagyok, az én sulimban nem különösebben jellemző, a fiúknál totál nem, a lányok egy része meg ilyen csini, női táskát hord, amiben fogalmam sincs, hogy hogy férnek el :D

Én pl egy egyszerű, lányos mintás Vans hátitatyót hordok, van másnak is pont ugyanilyen a suliban, de nem zavar, ez van nekem kilencediktől, tetszik, mert nem túl nagy, nem túl giccses, pont elférek benne.


Ha neked az oldaltáska a kényelmes, az jön be, akkor használj olyat :)

2021. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
akik követik a divatot nem szoktak ilyet hordani, úgy vettem észre inkább azok hordanak ilyen oldaltáskákat akik vagy rockerek vagy animéket, sorozatokat bámulnak egész nap
2021. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
76%
Szerintem teljesen jó
2021. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Én szerintem még senkinél nem láttam ilyet a suliban, de ha neked tetszik hord. Nálunk a legtöbb elmber hátizsákkal, vagy csini női táskával járs suliba.
2021. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Még az én időmben, amikor én voltam gimis, sokan hordtak ilyen táskát :))

Szerintem elég gázul néz ki... főleg fiuknak.

2021. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
nalunk paran hasznaltak ilyet fiuk is, nem mondanam kifejezetten menonek (marmint nem nepszeru mostanaban), de ha neked kenyelmes nyugodtan hasznald
2021. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
mar nem ‘meno’, kb 10-15 eve volt az, amikor en gimis voltam. de ettol fuggetlenul ha neked ez tetszik, hordd.
2021. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
15 éve voltam gimis és már akkor se volt menő :D Mindenesetre engem nem érdekelt, szerettem hordani.
2021. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egész gimit így jártam végig. 😄

A mai napig és akkor is így tudtam a legnagyobb biztonságban a legfontosabb cuccaimat. Akkoriban sokat mászkáltam, nem kockáztattak, hogy valami barom kiszedje a hátizsákomból vagy a zsebemből az utcán, amikor nem látom, ha pedig a táska legmélyére súgtam volna el, nem lett volna kéznél fontos rohanós esetekben, fárasztó folyton előkotorni.

Nem érdekel, hogy mi menő és mi nem, szerintem az ilyen kistáskáknál nincs praktikusabb.

2021. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hülye autocorrect....

* kockáztattam

* a táska legmélyére suvasztottam volna

2021. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!