Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek átlagosan nézek ki?

Szerintetek átlagosan nézek ki?

Figyelt kérdés

Mindössze csak érdekel,ki mit gondol az arcomról és a hajamról. Direkt olyan az egyik,ahol látszanak a fogaim.

Egész alakos képet nem szeretnék csatolni.


[link]

[link]



2021. jan. 7. 14:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
34%

Bocsi de:


1. A kérdésedből lerí, hogy azt várod, nem vagy átlagos. Kicsit szofisztikáltabban kéne elérni, hogy megdicsérjenek.


2. A képeken sminkelve vagy, így az alap külsődről nem kapunk képet. Sminkkel kiemeled a szemed, és a szádnak szebb árnyalatot adsz, így az összhatást javítva.


3. A két képen szinte teljesen másmilyen vagy, ebből látszik hogy mennyire tud csalni egy-egy beállítás vagy a fényerő. A kép manapság semmit sem jelent, bárki lehet szép egy képen a mai technikákkal.


Szerintem ízlés kérdése, átlagos lány vagy, sminkkel és jó fényekkel elég szép, smink nélkül természetes fényben meg átlagos.

2021. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem illik ez a szemüveg, és öregasszonyos a ruha. Amúgy tényleg szép vagy.
2021. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
38%
Szeritnem átlagosan helyes lány vagy. A hajad szép, az arcod semmi extra, szépnek nem szép, de helyeske, olyan cuki szomszéd lány. A szemüveg tényleg nem áll jól. A ruháid és a stílusod nem látszik, azzal sokat lehet dobni a kinézeten.
2021. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon szép vagy még így alulról fotózva is :) szerintem átlag feletti vagy. A hajad különleges,én imádom a göndör hajat, az enyém szög egyenes :) Sajnos én a szemüveget nem annyira szeretem, de neked jól áll. A hajaddal szemben annyi kritikát megfogalmaznék, hogy én oldalra tenném a választékot, és egy jó fodrásszal tennék fokozatot a hajadba, hogy szép esése legyen a csigáknak és ne legyen alól olyan sátor hatása. Küldök képet hátha így érthetőbb. Az afro amerikai nők haját szokták ezzel a hajvágási technikával vágni.

[link]

[link]

[link]

2021. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
18%
aztaaaa, mekkora homlokod van.....
2021. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Egész aranyos arcod van, a szemeid nagyon szépek. A szemüveg viszont tényleg nem a legjobb és egy frufru lehet jól állna.
2021. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
83%

Kifejezetten szép vagy, nem átlagos.

Minden bizonnyal még tini vagy, szóval még akkor is rengeteget fogsz változni. És EGYÁLTALÁN NEM ROSSZ a szemüveg!

Ha megnézem a 15-16 éves kori képeimet, olyan, mintha akkor egy másik ember lettem volna. Bár az a korszakom egyenesen vállalhatatlan volt a te képeidhez képest.

2021. jan. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! én tényleg csak a szubjektív véleményekre voltam kíváncsi és utólag rájöttem ,hogy a kérdést sem így/ilyen formában akartam feltenni.

hálás vagyok minden kritikáért:)

Egyébként 20 éves vagyok.

2021. jan. 8. 09:08
 19/36 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerűen csak töltsd fel a zsűrizni kívánt képed a photofeelerre, ott lepontoznak.
2021. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
46%
boven atlag feletti vagy! csodaszep.
2021. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!