Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is rondák a nők...

Szerintetek is rondák a nők szülés után?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem rondák.
2021. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Maximum fáradtak, te érzelmi világod viszont már annál inkább
2021. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

A neniked biztos kerdezo az volt szules utan :)

32/f

2021. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Szülés után igen, de azért utána aki fektet egy kis energiát bele az össze tudja kapni magát utána. Nem lesz már semmi olyan feszes mint előtte de még nézhet ki jól. Csak sajnos a többség elhagyja magát, slampos lesz, nem fogy le, eligénytelenedik.
2021. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2021. jan. 9. 21:05
 6/16 A kérdező kommentje:
Össze tudnák magukat szedni ha nem hinnék el hogy nem rondák.
2021. jan. 9. 21:10
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

mire gondolsz? hát nyilván közvetlen szülés után elég strapásak, nem egy szépségverseny...

amúgy a babák szerintem tényleg kis rondaságként jönnek a világra (de akkor is meg kell őket enni)

2021. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Belenyúltál a méhkasba kérdező. A terhes és babás nők itt szent és sérthetetlenek. :) pedig szerintem is sokan elhagyják magukat, amihez ugyan senkinek semmi köze. Viszont mikor szidják a vékony gyerejtelen "k*rvákat", meg lázadnak, hogy gyerek mellett majd nem lenne ennyi idejük magukra" na az szánalmas
2021. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Norbi miota regisztraltal ide ? Jaj szentem mar csk itt jutol hozza a mocskolodas szent kenyerehez ?
2021. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Tudtommal a kérdés arról szólt rondák-e szülés után, nem arról, hogy utána sokan elhagyják-e magukat vagy sem. Nyilván az utóbbiról lehetne vitatkozni, én sem mondom hogy nincs benne igazság, de azt hogy közvetlenül szülés után hogy néznek ki és miért nincsenek a toppon elég nagy parasztság számon kérni.
2021. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!