Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Temes Anikóról( YouTuber,...

Temes Anikóról( YouTuber, plus size modell) mi a véleményetek? Link,aki nem ismerné:

Figyelt kérdés
[link]

#vlogger #temesanikó
2021. jan. 10. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tavalyelőtt követtem ki amikor már unalmassá vált a befosott a kutya / ezt meg azt vettem / kitakarítottam a szekrényt vlogok. Számomra egy idő után már semmiről nem szóltak a videói, semmi értéket nem közvetítettek. Bár ez nem az ő hibája, minden influenszert kikövettem egy idő után, miután elfelejtették, hogy sminkelésről szóló csatornát indították és nem IKEA tour csatornát. 🤷🏻‍♀️
2021. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem szimpatikus:)
2021. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem van egy stílusa, de kinek nincs. Én szeretem a régebbi videóit visszanézni mert jobb videói voltak régen pl:story time. De azért a vlogok sem uncsik, mindig próbál valami újat mutatni.
2021. jan. 12. 04:20
 4/10 anonim válasza:
87%

Plus size modell? Ezen jót nevettem, köszi 😂 szóval így nevezik azt aki lusta és semmi akaratereje lefogyni. Pedig hát 120 ezret költött valami fogyókúrázós életmódváltásra. Szerintem csak még kövérebb lett.

Volt szerencsém látni élőben. Süt róla a beképzeltség. Jól látható a videóiból amúgy, hogy semmi élete nincs. A vásárláson, a pasiján és a kutyáján kívül nincs neki más.

2021. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én mondjuk azon csodálkoztam, hogy próbált lefogyni szegény, de az úgy nem fog menni, ha az eddigi Full cukros kajákat felcseréli szerinte kevésbé hízlaló cuccokra(fehérjepor, mogyoróval,cukormentes turogomboc, csokik).
2021. jan. 23. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És minden nap süti a kifliket, sütiket, kalácsokat, és nem hiszem hogy szénhidrát csökkentett, egészségesebb lisztekből.
2021. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
El van hizva és azt mutatja be milyen zsiros ételeket eszik.Atya ég.Ennek az esze is elment.Amugy is azt hiszi valaki mert videózik miközben egy huszadrangu senki akinek a nap fénypontja hogy mit eszik és ennél tartalmasabbat nem tud bemutatni
2021. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
azt se értem mi a fa sznak minden áron posztolni videot mindig.nehéz lenne elismerni egy nap hogy igen unalmas napja volt nem volt semmi?.robotolt mint egy szolga.erre arra büszke hogy hogyan hizik el és milyen zsirosat eszik és hogyan lesz még igénytelenebb.
2021. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
"Süt róla a beképzeltség." már a videóbol is látszik.sokat elmond hogy azt érdemnek tartja meg megosztandónak hogy a hercegnő mit evett ma.és erre még büszke is.téveszmés baromja.
2021. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
83%
Én régen kedveltem, mert olyan egyszerű és hétköznapi lány volt a maga módján, de az amit mostanában leművel az rettentően visszataszító. Eléggé szánalmas, hogy villog, hogy milyen fasza házuk van, de valljuk be őszintén ez a párja érdeme és nem az övé, mert évek óta nincs normális munkája csak otthon tesped. Ennek ellenére úgy csinál mintha hú de sokra vitte volna.
2021. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!