Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendkívülien molett hölgyek,mi...

Rendkívülien molett hölgyek,mivel tud egy férfi meggyőzni benneteket,hogy szépek és vonzóak vagytok számára?

Figyelt kérdés

Tudom,aki nem elégedett magával,nehezen hiszi el,hogy más szépnek látja.

Pedig van ilyen......



2021. jan. 11. 11:30
1 2
 1/17 anonim válasza:
96%
Miből gondolod, hogy minden kövér elégedetlen magával, cica?
2021. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem gondolom ezt,csak azt,hogy sokan közülük elégedetlenek.

Amúgy férfi vagyok.

2021. jan. 11. 11:35
 3/17 anonim válasza:
100%
Én őszintén tudom hogy mit szeretnék még változtatni magamon, és mi az amit imádok és semmiért nem cserélnék el. Aktivan sportolok, vannak nekem is hobbijaim, boldog vagyok a páropmmal lassan 4 éve, tudom hogy ő úgy szeret ahogy vagyok és nekem ez elég. Nekem is voltak ezzel gondjaim, de miután én elhittem hogy szép vagyok és annak láttam magam már nem zavart ki mit mond, ha valaki megdicsért, jól esett, a rosszalló tekinteteket meg figyelmen kivül hagytam. Ennyi
2021. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki magát nem szereti, magában nem találja meg szépséget magától, akkor más sem tudja erre "rávenni"
2021. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És nem is örül annak,hogy más számára vonzó?
2021. jan. 11. 11:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
egy alacsony önértékelésű ember nem veszi észre ha pozitív visszacsatolást kap.
2021. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Biztos igazad van.Utasított vissza már úgy ilyen alkatú nő,hogy nem hiszi el,hogy tetszik nekem extrém túlsúllyal.Hiába bizonygattam.....
2021. jan. 11. 11:46
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
nem hiszem, hogy azért utasított el. engem is utasított már el ilyen azzal, hogy "nem vagyok az esete". ez van.
2021. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Én nem vagyok annyira durván önbizalomhiányos (kicsit az vagyok), hogy senkinek ne higgyem el. A lényeg nekem az, hogy ne érezzem rajta azt, hogy fétises, ill. hogy őszintének tűnjön az érdeklődése irántam (testileg és lelkileg is), érdekeljem, ne csak lyukra menjen.
2021. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a korrekt választ. A fétises nagyon nehéz kérdés.Nekem csak a nagyon kövér nők tetszenek,akkor fétises vagyok? Szerintem "csak" ilyen az ízlésem.

Ahogy a legtöbb férfinak nem jönnek be a kövér nők,úgy számomra a soványak nem vonzók.

2021. jan. 11. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!