Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelv piercingrol velemeny?

Kerdesekkel teli kérdése:

Nyelv piercingrol velemeny?

Figyelt kérdés

Akinek van/volt:

-Mennyire fajt maga a szuras?

-Mennyire hosszu a gyogyulasi ideje?

-Mivel/hogyan kezelted?

-Felmerult barmilyen problema/kellemetlenseg a gyogyulasa soran?



2021. jan. 12. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Maga a csináltatás egészen kellemetlen volt, mivel én elég hátra kértem, és teljesen kihúzta a nyelvem, szóval a nyelvfékem fájt nagyon. A szúrás nekem nem fájt annyira, mint mondjuk egy fülporc. Gyógyulásnál is alul fájt jobban. Egyébként én kifejezetten szerencsés voltam, gyorsan gyógyult, a duzzanat is hamar lement, enni is tudtam már aznap, egy hétig voltam pösze tőle. Olyasmi volt, mintha izomlázam lenne a nyelvemben. Sokaknak lassabban gyógyul és fájdalmasabban is. Először egy hosszú piercinget raknak bele a nyelvdagadás miatt, arra vigyázni kell, hogy ne harapj rá, ha már normálisan tudsz enni. Ha meggyógyul, nyilván ki lehet cserélni rövidebbre. Nem emlékszem pontosan, hogy mivel kezeltem, mert már régen volt, de azt a szalonban úgyis elmondják.
2021. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!