Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nő folyamatosan vissza...

Miért nő folyamatosan vissza a pukli az orrpiercingem fölé?

Figyelt kérdés

Kijön a pukli, hidrogén peroxiddal kezelem több piercer tanácsára is, majd elmúlik, 1-2 hétig szép, de megint elkezd nőni.

Volt már benne titán (ez lett berakva szúrásnál) és nemesacél ékszer is, mindkettőnél puklisodott.

Mit tegyek?


A ‘kellett ez neked , vedd ki azt a szart’ féle kommenteket most nem kérem, köszönöm! :)


2021. jan. 12. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Lehet allergiás reakció? Nem fekszel rá/nyomod össze/akasztod véletlen bele ruhába túl gyakran?


Én - de ezért akármelyik piercinges leverne - addig b.sztatom, amíg ki nem nyomom a pukliból a vért, aztán lekezelem octenisepttel.

2021. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Epp ezaz, hogy nem is piszkalom meg semmi.

Ilyenkor ilyen pattanasszeru feher trutyi jon ki belole eleinte, aztan marad maga a pukli, kezeles utan 1-2 het alatt elmulik

2021. jan. 12. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
gennyedzik valamitől... azt kéne kitalálni, mitől. Én az allergiás reakcióra szavazok, de... mit mondanak a piercerek?
2021. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Annyit mondott, hogy valószínűleg piszkos kézzel nyúltam hozzá, de nem szoktam piszkálni. Mikor takarítom, akkor is kezet mosok, le is fertőtlenítem a kezem, csak utána nyúlok a pc környékére.

Gondoltam még a maszkra, hogy ennek a sebészeti maszknak a szösze esetleg irritálja, belemegy. Mert mikor rajtam van, pl ha buszozok, akkor szokott kijönni. Lehet nincs hozzá köze, de még ez jutott eszembe.

Milyen ékszerre cseréljem ki, hogy ne legyen allergiás reakció? Arany vagy rozéarany esetleg jó lehet?

2021. jan. 13. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Orvosi fémet raknak bele előre, az a legjobb. Nemesfémre is lehetsz allergiás, de ez nem fog kiderülni addig, amíg ki nem cseréled.


A sok maszk le-felvétel lehet a mumus, meg a szöszösödése.

2021. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na hogy van a füled?
2021. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az orromban van a piercing :) egyelőre a hidrogén-peroxidtól a teteje leszáradt, de még mindig ott a pukli, néha fehér trutyis meg érkékeny is.
2021. jan. 16. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még nem szerezted be az octeniseptet, igaz? Szerintem sokat segítene
2021. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Van itthon, fújtam vele, de sajnos nem segített semmit, csak a Hidrogénperoxid.

Erről esetleg véleménye van valakinek? : [link]

2021. jan. 16. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!