Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol szoktatok táskákat venni?...

Hol szoktatok táskákat venni? Es milyen gyakran vesztek ill hany darabod van?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 08:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nekem 2 van egy nagyobb váll meg egy kissebb háti táska, a háti táskát hordom magammal hétköznap mindenhova. Mindig csak akkor veszek ha elszakad vagy tönkre megy az ami van. Én a deichmannban szoktam venni.
2021. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
1 mindenes/mnindenhová jó táskám van meg 1 hátizsákom. Akkor veszek ilyesmit, ha az előző tönkremegy és ott, ahol találok számomra tetsző darabot, mert nagyon finnyás vagyok táska téren és kb. semmi nem tetszik :D
2021. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nagyon sok van sajnos, leginkabb fast fashion: zara, mango, h&m. akkor veszek, ha megtetszik valami es nincs meg hasonlom, illetve valamennyire ‘indkoltnak’ latom:D
2021. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenféle helyen veszem.

Akkor ha az előző táska tönkrement.

6 db van összesen, ebből 2 az, amit tényleg állandóan hordok.

2021. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Karl Lagerfeld táskák a kedvenceim, ebből van 3 darab, plusz egy Nini Molnar, azt is imádom. Most egy Petrityt néztem ki. Elég ritkán veszek, max párhavonta. Viszont akkor minőségit, ami évekig jó lesz.
2021. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
Ahol épp nekem tetszőt találok, van egy mindenhová járkálós, azt túrtam, van egy hátizsákom a Cropp-ból amivel bevásárolni járok, egy kisebb oldaltáska amit egy alternatív boltban vettem és egy egyedileg készült kis méretű ami kézitáskaként funkcionál ha csak telefon, kulcs stb. kell.
2021. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat es ti cipobol tobbet vesztek vagy azt is inkabb akkor ha az elozo tonkrement?
2021. jan. 14. 13:44
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Cipőből bármennyit tudnék venni, nagyon vissza kell fognom magam, főleg bokacsizmák, csizmák terén :D

Próbálom kontrollálni magam, inkább hetekig, hónapokig gondolkozok egy-egy vásárláson, hogy mikor, hová, hányszor tudnám használni és úgy venni, főleg, ha drága is. De azért cipőt sűrűbben vásárolok. Tavaly pl 3-at is vettem egész évben, de volt olyan is, h egy nap egyszerre megvettem 2 papucsot mert nekem kettő kellett :D

2021. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Cipőterén is igyekszem megvárni míg tönkremegy az előző de sok évig alig tudtam nekem tetsző cipőt venni, így hajlamos vagyok megvenni ha valami nagyon tetszik, max megvárom amíg akciós lesz. Főleg őszi cipőknél meg platform bakancsoknál járok úgy hogy még jó az előző de egy kiárusításkor hopp beugrik egy új pár a kosárba :D
2021. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van egy hátizsákom (már nem emlékszem hol vettem), ha kirándulni megyek, vagy ha valahova kell; egy elmászkálós nagyobb oldal táskám, egy nagyobb elagánsabb táskám, (ezeket a kínaiban vettem), egy kicsi elegáns táskám (H&M) és egy kicsi hétköznapi táskám, azt a piacon vettem. Egyiksem egy nagy márka, de nekem tetszenek és jól bírják a piacos vagy 5 éve megvan.
2021. jan. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!