Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek műszempillája van, az...

Akinek műszempillája van, az segitene?

Figyelt kérdés
Gondolkodom muszempillan, csak ugye nem lehet dorzsolni. Ha hagymat pucolsz például es erzed, hogy viszket, azt hogy oldod meg? Ugye ilyenkor nekem az a legjobb, ha megmosom, de a pillaval meg ovatosan kell banni. Ne nezzetek hulyenek :D Vagy van erre valami jo modszer?

2021. jan. 17. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Soros muszempilla. Magad ragasztod fel.
2021. jan. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, erre gondoltam, de en olyanokra gondoltam, hogy valaszoljanak,akik nem ezt a fajtát hasznaljak. Mert gondolom fozni ok is szoktak :D
2021. jan. 18. 06:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne a pillatőt piszkáld, ha már muszáj, csak óvatosan a pilla végét. Mosni pedig lehet ha letelte a 48 óra, mehetsz úszni is :)
2021. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!