Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szólnátok lányok, nők, ha...

Mit szólnátok lányok, nők, ha a párotok, aki férfi teljesen le akarná szőrteleníteni a testét?

Figyelt kérdés
a válaszokra időnként fogok reagálni.
2021. jan. 22. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Fújjj!!!
2021. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nagyon nem tetszene, elég szőrmániás vagyok, viszont az ő teste és az ő dolga. Egyszer szó nélkül kibírnám, de ha rendszert akarna belőle csinálni akkor beszélnék vele, hogy legalább a mellkasát hagyja meg szőrösen :D
2021. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

ugye manapság sokat lehet arról hallani, olvasni, hogy mi van, ha a nő nem szőrtelenít stb, s mindenhol azt írják, hogy mert az ő dolga, az ő teste, ne szóljon bele senki más.


akkor viszont ugyanez pepitában, ha a pasi csinál akármit a sajáét szőrével, akkor a nő milyen alapon akar beleszólni, ha fordítva elítélendő beleszólni?


különbenis, ha el kell fogadnunk a testünket, ahogyan az van, akkor miért kötelező felüöltözni, ha kimegyünk az utcára? télen nyilván felöltöznénk, de bizonyos időjárási körülmények között simán lehetne pucéran flangálni. Az miért is nem oké akkor? hiszen el kell fogadni stb stb stb

2021. jan. 22. 15:28
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Rendkívül visszataszítónak találnám.

Persze, joga van csinálni a testével bármit. Nekem meg jogom van ahhoz, hogy úgy ne tetsszen.

(Ja, és ha te az a kérdező vagy, aki ezekre a válaszokra gyalázkodó priviket szokott írni, akkor ne strapáld magad, le vagy tiltva.)

2021. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban privát írás. Amit itt írtam azt óhajtottam megírni.
2021. jan. 22. 15:43
 6/20 A kérdező kommentje:
Nyilvánosan
2021. jan. 22. 15:43
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha csak mellkas-has-hónalj akkor azt még meg tudom érteni, de ha kár és láb is a teljesség része lenne, az már nem tetszene annyira.

Szőr nélkül olyan mintha beteteg lenne.

Tesóm párja alopeciás, de nagyon bizarr látvány. Persze meg lehet szokni, de akkor is.

2021. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Különösebben nem hatna meg. A testépítőknek sincs szőr a testén azon mégsem akad fenn senki. :D Maximum azért nem tetszene, mert ha nő vissza a szőr az szúrna, és ez elég kellemetlen lenne amikor hozzá akarok bújni, vagy ha megölelném. De ezen felül különösebben nem érdekelne, nem a testszőrébe vagyok szerelmes. :D
2021. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Le leszek pontozva, de engem nem zavarna...sőt, inkább borotválja le teljesen, mintsem hogy mindenütt szőrös legyen.:)
2021. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna.
2021. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!