Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb parfüm, ha...

Melyik a legjobb parfüm, ha nem akarok feltűnősködni, és kapható Rossmannban?

Figyelt kérdés
Valami egyszerűt szeretnék, ami ki is tart valameddig, és lehetőleg nem gejl édes, és négyévszakos, illetve nem kerül 30 ml 15 ezerbe. Mik a lehetőségeim?
2021. jan. 22. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Police parfümök beváltak, vannak nem édes illatok és egész tartósak is.
2021. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Police vált be 😍Én tartósnak mondanám őket. Igaz elég drágák, de ki lehet fogni nagy akciókban. Én mindig akciósan veszem őket akkor is ha éppen még van az előzőből. Mert nem mindegy azért hogy 10 ezer vagy csak 5.
2021. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Police-ból csak a Queent vagy mit szagoltam eddig, egy ismerősömön, rajta nagyon jó volt, de rajtam borzalmas :( Rendes tisztaságillata volt azon a lányon. Lehet, hogy majd valamikor kicsit jobban utánuk nézek összetevők szerint, és az alapján próbálok majd választani, meg persze tesztelem
2021. jan. 22. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Dolce & gabbana Light blue
2021. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Police parfümöket tudom ajánlani én is, szuper tartós mindegyik, és szinte minden illatcsalád kedvelőinek van valamilyük, érdemes őket végigszaglászni, ha legközelebb a rossmannban jársz.
2021. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok! Nekem a Pulice parfümök közül az Exotic Jungle vált be. Ha gondolod nézz rá, lehet neked is bejön majd.
2021. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Notino-t ajánlom, bocsi. 😁

Nem rosszból, de vettem már Rossmannban parfümöt, amit megbántam, mert más oldalon fele annyiba került. Vagy kinézel egyet és neten rákeresel, hol olcsóbb. 😊

2021. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!