Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érezzem magam jobban a...

Hogyan érezzem magam jobban a bőrömben?

Figyelt kérdés

Amióta korlátozások vannak bevezetve, teljesen lelakottnak érzem magam, egyszerűen rosszul érzem magam, pedig jelentős változás nem történt a külsőmmel kapcsolatban. nyilván nem lettem igénytelen, nem arról van szó, hogy hónapok óta nem mosok hajat, de nem járok sehova, nem sminkelek, nem “öltözködöm”.

Ti mit szoktatok csinálni, hogy jobban érezzétek magatokat? Hogy néz ki nálatok a selfcare time/me time?

Hogyan és mitől érezhetném magam szépnek és vonzónak?


2021. jan. 24. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy a munkaidőm 90%át itthon töltöm ugyanúgy felöltözöm mindennap, sminkelni alapból sem szoktam, viszont a hajamat ugyanúgy mosom mintha nem lenne karantén. Sokkal produktívabb vagyok így.
2021. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
48%
Nyilvàn a többség külső visszaigazolàsok miatt érzi magàt vonzónak. Mivel a home office-ban a kollegàk nem jönnek àt az irodàdba, kedveskedve, így ez a visszaigazolàsi forma megszűnt. Sokan pótoljàk közösségi médiàval, de én inkàbb egy kis meditàciót javasolnék. A self-care mentàlis egészségre is fordítható emellett, úgy gondolom.
2021. jan. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevés tv és közösségi média, egészséges táplálkozás, meditáció.
2021. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!