Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi vagy nagy mell? #mell

Kicsi vagy nagy mell? #mell

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, magas, vékony testalkatú és elöl és hátul is lapos vagyok.Igyekszem eddzeni a fenekemre,de a genetikám miatt a melleim nem hiszem, hogy fognak még nőni.(4.osztály után a nyári szünet alatt nőttek meg akkorára amekkorák most, és azóta semmit nem nőttek) Kedves fiúk/férfiak kérlek írjátok le, hogy mi az őszinte véleményetek a kicsi mellről. (Szerencsére emiatt soha nem piszkáltak, és én meg vagyok elégedve magammal, de lehet, hogy a fiúknak ez nem tetszik :(

2021. febr. 1. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
A legutóbbi barátnőmé 65A volt, nekem tökéletes.
2021. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerű: nem olyan sráccal fogsz összejönni akinek 90D az ideálja. A mell az csak mell. Kompenzálhatsz push-uppal, kivágott ruhákkal. Plusz mindenkinek más tetszik.
2021. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Semmi gondom a kis mellekkel. A push-upot meg már most felejtsd el.
2021. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem baj szerintem, szülés után megváltozik ne felejtsd el
2021. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
82%

Nekem speciel bejön a kis mell.

Az ideàlom egy 165-175 centi közti, 45-53kilós, kb 70-75A(B alsó) mellű csajszi, vékony derékkal, kis fenékkel.


Ja igen, és az arc, tekintet mindennél fontosabb. Még a melleknél is 😅

2021. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Mégis mi lenne a véleményem? Pont jó kicsi és nagy méretben is.
2021. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Nőként írom,hogy a pasik nagy részének inkább popó fétise van, szóval ha szép kerek feneked lesz,az sokkal nyerőbb,mint egy nagy cici. Legalább is ezt tapasztaltam. Bár irigyellek a kitartásodért, én a tepsi seggűek táborát erősítem. :)))
2021. febr. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Szintén nő vagyok és a 7- es válaszolóval értek egyet. Nagy ,telt melleim vannak, mellette elég vékony vagyok és az eddigi összes pasim mind a fenekemre volt rákattanva. Szóval ha jó a feneked akkor nyert ügyed van.
2021. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 80C-s, de kifejezetten vonzónak találom a kisebb melleket! :) egy-egy mélyebb dekoltázs vagy bralett nagyon jól tud mutatni a kisebb mellű lányokon, én viszont nem tudom felvenni, mert rajtam egyszerűen túl közönségesen mutatna, vagyis annak érezném magam benne.
2021. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából az 5-össel értek egyet. A magasság kevésbé számít, de az arc, szemek és a mosoly nagyon. Mostani imádottamnak is pici mellei vannak, de csodás alakja és arca. Minden együttlét imádnivaló! :)


A nagyon nagy mellek engem frusztrálnak. Egy bizonyos méretig még ok, de utána zavaró...

2021. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!