Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy hívják az alább belinkelt...

Hogy hívják az alább belinkelt szemformát?

Figyelt kérdés

[link]


(Esetleg neki is: [link] )


Sziasztok!

Szerintem a legszebb női szem típus. Sajnos nem jöttem rá a pontos megnevezésre. Én mandulának mondanám, de az más.



2021. febr. 3. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Smink nélkül nem tudom milyen lehet a szemformájuk, de a sminkjük egyértelműen a mandula szemformát hivatott imitálni. Tehát a mandula lesz az, amire gondolsz.
2021. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]



[link]


Ilyesmi. A masodik muveszno vanessa decker, nem linkelnek be egyeb kepet rola, de neki is olyasmi.


Koszi a valaszt am :)

Csak a mandulan belul nincs akkor vmi alkateg? Mert foleg ilyen ázsiai vonasuakat talalni a konkret mandula szemmel sajnos, nem ilyet :(

2021. febr. 3. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nincs alréteg.

2021. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ázsiaiak szeme teljesen más, a mandula forma nem csak nekik lehet. Nekem extrém mandula szemem van, pedig nem vagyok ázsiai.
2021. febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hat a feminas cikkben konkretan a "Felfele ivelo szem" jobban hasonlit a temara mint a mandula jelzesu.


Hat ezaz, hogy mas :D

2021. febr. 4. 05:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt a cikket nem én linkeltem, de leírom a véleményem. A mandula az csak egy szemforma, ami a mandulára hasonlít. Lehet mandula formájú az is, mint amit ott a cikkben annak hívnak, és az a felfelé ívelő sarú is az, tulajdonképpen.

Viszont az a felfelé ívelő az, ami inkább a macska szemekre hasonlít(formára az is mandula), csak az elhelyezkedése más.


[link]


Pl. Formára ez is mandula szerintem. Nekem is ilyen a szemem, és én mandulának hívom.

2021. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 felfelé ívelő szélű*
2021. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Næz [link]


Vegre talaltam talan normalisabb kepet :D


6os, koszi, ja ez a macskaszem talan jobb leiras is lenne.

Igazan mazlista vagy, álom 😁

Vagy hat nyilvan nem csak ez szamit, de ahogy megfigyeltem egyszeruen kb barmilyen lany megtetszik idovel eszreveszem, hogy ilyen a szeme es valojaban azt tartom brutal gyönyörűnek😅😁

2021. febr. 5. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!