Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam helyre a körmömet?

Hogyan hozzam helyre a körmömet?

Figyelt kérdés
Géllakk szakszerűtlen leszedése miatt megsérült két körmöm. Én szedtem le, lehúztam, hiba volt. Hosszában behasadt, levágtam teljesen, de olyan mintha "hasadtan" nőne az új rész is. Vagy lehet, hogy nem tudom a hasadt részt kivágni, azért? Van tippetek, mit tegyek? Most jobb híján lekentem körömerősítő lakkal.

2021. febr. 4. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudsz képet mutatni?
2021. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálom telefonnal lefotózni de totál homály lesz, nem látszik rajta. Úgy kell elképzelni, hogy egy ponton hosszában van betörve a köröm egészen a "húsig". A körömben magában pedig van egy hosszanti barázda, ami nem ér le teljesen a köröm aljáig.
2021. febr. 4. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Az jó, ha lekened valami erősítővel, és nem piszkálod, az enyém lenőtt idővel és helyrejött, csak vigyázz rá nagyon, hogy ne legyen más baja. Plusz a dm sajátmárkás hajvitaminja segít megerősíteni a körmöket és gyorsabban ia nőnek tőle.
2021. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen a körmöm most. Levágtam teljesen.


Gondolom most ne menjen rá gél lakk.

2021. febr. 5. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, mert akkor megint kéne reszelni a felületét és az elvékonyítja. De le fog nőni ez a gyenge rész.
2021. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eltelt majdnem két hét, és meg se moccant a repedés. Mintha tovább repedne, ahogyan nő a köröm. Mindig levágom teljesen, hogy ne akadjon bele semmibe. A körömerősítő semmit sem használt. :( Vitamint néhány napja elkezdtem szedni.
2021. febr. 13. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendbe jött azóta?
2021. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést, rendbe jött, de nagyon sok időbe telt. Illetve egyszer betört az egyik körmöm újra, szintén gél lakkozás után, de azt még időben megcsíptem és lereszeltem, mielőtt tovább szakadt volna.
2021. máj. 13. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!