Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy igazán nagy mellű nőt nem...

Egy igazán nagy mellű nőt nem zavarják a mellei a hétköznapi élete során?

Figyelt kérdés
Jó tudom megszokja de akkor is nagyon nehéz elképzelni hogy lehet két nagy mellel élni? Milyen érzés lehet nekik? Nem idegesítő hogy melltartót kell húzni rá? Engem ez tényleg érdekel nők válasza leginkább. Oltásokra nem vagyok kíváncsi.

2021. febr. 5. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt egy barátnőm, akinek nagyon nagy mellei voltak. sokszor panaszkodott, hogy fáj a háta, és a kisebbítő műtéten gondolkozott. De aztán lefogyott és kisebbek lettek a mellei. Én viszont meghíztam és megnőttek. Rühellem őket, szeretném visszakapni a régi kicsi melleimet.
2021. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok nő, a de a válasz egyértelmű... Dehogynem. Szerinted ha neked lenne két zsák a mellkasodon, téged nem akadályozna a mindennapi életben? Nem, nem szokás kérdése. Istentelenül fáj az ember háta a felesleges tehertől.
2021. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Remélem ez nem megint valami fétis kérdés...
2021. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3. Nem, engem ez komolyan érdekel. Köszi az eddigi válaszokat.
2021. febr. 5. 22:04
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem én voltam. Engem nem érdekelnek a pontok.
2021. febr. 5. 22:06
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg annyira tud tőlük fájni a nők háta, hogy sokan ezért kérnek mellkissebbítő műtétet.
2021. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
93%
Dehogynem zavarja. Volt nagy mellű barátnőmnek állandóan fájt a háta. Ráadásul állandóan nyomultak rá mindenféle prosztók, leszólítgatták, bámulták.
2021. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Jó melltartó, és/vagy edzés. Ez se zavaróbb, mint mondjuk a hosszú haj amit összegubancol a szél, vagy az alacsony termet, aminél nem éred el a felső polcot.
2021. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem zavar. A hátfájás jó melltartóval kikerülhető.


Én azt nem tudom elképzelni, hogy lehet pénisszel élni. Milyen furcsa érzés lehet, hogy van valami a lábad közt. Látod, te úgy képzeled el, hogy most bedugnak valamit a pólódba, miután eddig életedben nem volt ott semmi. Nekem ugyanez a pénisz. Aki egy életet úgy élt, hogy valami van a gatyájában, az nem tudja, milyen nélküle, és vice versa.

2021. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Azert egy “piciket” zavarobb mint egy hosszu haj, vagy az alacsony termetem :)

Nagy mellem van, fogyas es edzes ezen nem segit, mert mar nem tudok mibol fogyni, az edzestol meg nem lett kisebb, pedig mar 10 eve edzek folyamatosan. Faj a hatam, normalis melltartot csak rendelni tudok, csillagaszati osszegekert, nem vehetek fel barmit, minden tekintetben zavar, plusz 23 eves korom ellenere picit log is, mert nyilvanvaloan dolgozik a gravitacio. Majd szules utan tuti megcsinaltatom, elobb nem latom ertelmet, mert nyilvanvaloan a szoptatas es hizas se fog segiteni rajta. Alig varom, hogy max B kosaras legyek, minden almom.

2021. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!