Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakinek esetleg valami...

Valakinek esetleg valami tapasztalata ha nagyon eltérő méretűek a melleim?

Figyelt kérdés
Valami melltartó márka vagy bolt ahol esetleg árulnak olyan melltartókat is amelyekkel látszólag kilehetne egyenlíteni? Esetleg valami tornagyakorlat? Vagy valakinek bármilyen tapasztal/segítség? Fiúk esetleg vélemény? Minden választ előre is köszönök 18/l

2021. febr. 6. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire nagy a különbség? Szerintem a fiúkat nem zavarja. Akit igen, az egy balfsz.
2021. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként engem nem zavarna a méretbeli különbség. #2
2021. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavart egyszer sem, pedig eddig minden barátnőmnek eltérő méretű volt a két melle. Az első és a legutolsó exemnél ráadásul egy melltartó méret volt a különbség, de még az sem volt zavaró számomra. Az egyiküknek volt olyan szivacstömése, amivel optikailag ki tudta egyenlíteni, hivatalos fotózáshoz, évi 1-2 alkalommal hordta, egyébként soha.
2021. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy egész méret különbség van. Sajnos semmi ilyen spéci melltartót nem találtam, annyi, hogy vannak, amikben van kivehető szivacsbetét, talán úgy megoldhatod, hogy az egyikbe beteszed, a másikba meg nem. Bár nekem úgy se volt jó, mert akkor meg már túlságosan nagy lett a kisebbik.

Páromat egyébként egyáltalán nem zavarja, ruhában egyébként még ez a (szerintem elég nagynak számító) különbség is csak akkor látszik, ha alaposan megnézi valaki.

2021. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!