Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Levágattam a...

Mit csináljak? Levágattam a hajamat, és nem tetszik! Egyszerűen utálom... Szép hosszú hajam volt...

Figyelt kérdés

Szép hosszú világosbarna hajam volt a seggem föllött volt a vége... kinyafagtam, hogy vágjuk le és mellig vágtuk, nem akartam volna eddig, én kevesebbet akartam volna. Tudom, egyszerű majd vissza nő! De a gond az hogy az én hajam iszonyat lassan nő! És ami most van azt utálom.... pár órája vágtuk le és most gyűlömöm...

Ti mit tennének a helyemben?



2021. febr. 7. 20:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Póthaj, paróka, türelem stb😅 Esetleg afro?
2021. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az összes kihullott a kemoterápia miatt. Bárcsak ennyi gondom lenne 😅
2021. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Már nem tudsz mit tenni, hiába hisztizel. Amúgy ha egészségesen táplálkozol gyorsabban fog nőni, és így legalább meg is fog erősödni a hajad.
2021. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
Én a helyedben letolatnám egy centisre. Legyen akkor már tényleg rövid, szerintem sokkal jobban néz ki egy se hosszú - se rövid hajnál. Ha nem tetszik a mostani hajad, nincs úgyse vesztenivalód ezzel.
2021. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Meg fog nőni meglátod majd. Türelem. Addig próbáld meg megszeretni a mostani frizurád.

A mellig érő nem olyan rövid még és lehet ugyanolyan csinos mint a hosszú.

2021. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%

Hajhosszabbítás!

Ha ennyire zavar, ezt találom a legjobbnak.

2021. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
A hajhosszabbítás a legkiválóbb semmilyen ötlet. Szerencsére amíg használod addig alig vagy egyáltalán nem fog tőle nőni effektíven a hajad. Ha már sikerült ide jutni, akkor már tényleg jobb lenne egy igényes és mutatós rövid frizurát kipróbálnod.
2021. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem meg semmiképp ne vágasd még rövidebbre ha így is utálod... akkor mégtöbb idő hogy visszanőjön. Azt ne tedd.
2021. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Majd megszokod lassan. Tűzd el elől, göndörítsd be stb. nézd meg hogy hogy tetszik magadon.
2021. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Vitaminok, kollagén, rengeteg víz, sport, jó minőségű sampon, én az elseve dream long termekcsaladjat használom. Sampon csak a fejborre, hogy ne szárítsa a hajat, balzsam a fejbőrt kerülve, hogy ne kelljen annyiszor mosni (én heti 2x mosom, kb 3x kéne neha, de plane ebben az időszakban ennyit kibir) es kb heti 1x ha nem felejtem el használom a balzsam előtt a pakolást is. Ha végeztem törölköző száraz hajra kenek szerumot és ha teljesen megszarad magatol (én nem szárítom soha mert nagyon roncsolja és gyorsabban zsirosodik) akkor elseve hajolajat kenek rá nyilván a fejbőr kozelehez se megyek vele mert zsíros tincses lesz. Fontos a jó minőségű hajgumi is es hogy ne nagyon szorosan kösd össze, ne terheld csatokkal stb. Én havi néhányszor ricinusolajat kókuszolajjal és olivaolajjal osszekevertem esetleg arganolajat is lehet stb es ezt jó alaposan masszíroztam bele a fejborombe majd sok órán át rajta hagytam. Ha ezt alkalmazod akkor 2x nagyon alaposan mosd meg samponnal különben olyan marad. Ne stresszelj sokat, és fontos a türelem. Ja és én 1 éve abszolút kiiktattam a hajvasalot és már 14 hónapja nem voltam fodrásznál és elmondhatatlanul egészséges a hajam soha nem találtam azóta 1 töredezett hajveget se semmi nagyon szép ápolt puha stb [ráadásul úgy hogy kb a legrosszabb minőségű hajam van, fakó, száll, babahajas, száraz, zsíros, korpás,oroszlansorenyes, stb es senki nem mondaná meg annyira gyönyörű (ahhoz képest, nyilván nem rendelkezem azért a világ legszebb hajával..jó is lenne)] ja és semmi alkohol cigi meg ilyesmi illetve ha igazat írnak elvileg a szolizas is árt neki. Ha ezt mind maximálisan betartod szerencséd van es jo minőségű a hajad, gyorsan nő akkor szerintem kb havi 3cm korul is nőhet a hajad. Az 3 hónap alatt talán durvan 10 cm van akinek 1 ev alatt nő csak ennyi sajnos. Nekem 14 hónap alatt bő 20 cm nőtt kb de nem tartottam be mindig mindent ennyi türelmem időm nekem sincs.
2021. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!