Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Kulcsar Edinaban...

Szerintetek Kulcsar Edinaban van roma ver ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 23:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ő az a típus, akin nagyon sokat dob a smink. Jó, nyilván mindenkin, de sokan smink nélkül is szépek, számomra ő nem. Amúgy valamiért engem taszít így képekről, nem tudom megmagyarázni mi miatt, de tudom ez egyéni szocproblem. Az is lehet élőben látnám szimpatikus lenne.
2021. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem igen. Smink nélküli képein látszik, hogy sötét karikás a szeme, az elég jellemző a romákra.

Nekem is ilyen, amit apum részéről hoztam.

Úgyhogy mi nagyon áldjuk a korrektor, alapozó és egyéb sminktermékek feltalálóit.

Egyébként egy nagyon szép csaj szerintem, smink nélkül is.

2021. febr. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mézga Krisztina válasza:
0%
Vki most azonnal mondja meg, vagyis írja le, h ez most miért olyan fontos???!!!
2021. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 dzsoz válasza:
18%

Miért?Ki az a Kulcsár Edina?

Lehet hogy velem van a baj de én nem nézek bulvárt.....

2021. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

14-es, ha állításod szerint nem tudod ki az, akkor egyáltalán miért kommentelsz? :D

Ezt sosem fogom megérteni...

Tán pisztolyt tartottak a fejedhez azért, hogy írj ide valamit?

2021. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 dzsoz válasza:
18%

Kedves 15-ös!

Az email címemre kapok minden héten egy olyan levelet hogy a hét legérdekesebb kérdései,amik itt "hangzanak el",de ilyet szerintem sokan kapnak...én csak reagáltam erre a kérdésre bár tényleg fogalmam sincs hogy ki ez a Nő?

2021. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%

Akkor mégegyszer felteszem a kérdést: Tán pisztolyt tartottak a fejedhez, hogy írj ide valamit? :D

Csakmert a kérdésre nem válaszoltál, de mégcsak semmi érdembelit sem tettél hozzá a 'témához'.

Ha nem tudod ki az, és érdekel, utána tudsz nézni, nem ide kell beírni, hogy nem tudod ki az... Kit érdekel?

Ilyen egyszerű.

Kajak nem értem az ilyen embereket...

2021. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
5%

azert eszreveszitek magatokat hogy erosen rasszista kerrdesen gunnyolodtok? undoritoak vagytok!!

bezzzeg ha azt ffirtatnank para "szerintetek ez vagy az mennyire agyonmagyar?"-menne az obegatas ezerrel hogy jajjaaajjj ha bancsak a szeginy matyart

2021. febr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!