Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy levágattátok/levágtátok a hosszú hajatok és utána megbántátok?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok utána? Hozzászoktatok és később megszerettétek?

2021. febr. 14. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy volt :) Viszont nem tudtam már mit csinálni. Kénytelen voltam megszokni, de megszeretni nem sikerült.

Próbáld a rizsvizet. Nézz utána neten, serkenti a hajnövekedést, ahogy a fejmasszázs is. :)

Persze a növekedés nagyon lassú folyamat, de addig is próbáld meg kihozni a hajadból a maximumot. Keress különböző hajviseleteket, stílusokat. A rövid hajat is rengetegféleképpen lehet viselni (kivéve persze, ha nem extra rövid). Ha találsz olyat ami jól áll, az segít majd, hogy szeresd a rövid hajad is.:)

2021. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Uh, többször is. Mindig megbántam.

Tiniként pár centisre nyirattam, azt hittem az lázadás lesz. Utána nem álltak velem szóba szüleim (előtte hátközépig érő, gyönyörű hajam volt).


Felnőttként volt egy hajstílus, ami nagyon megtetszett, hátrafésülős, de dúsabb kb. állig érő lehetett volna.

A fodrász viszont még többet vágott, mint amit szerettem volna.

Nem láttam pontosan hátul és rettentően fáradt voltam, csak éreztem, hogy hmm rövidebb lett. Ráadásul szemüveges vagyok, nem is láttam jól.

Aztán amikor felvettem a szemüveget, akkor láttam, hogy hátul pár centisre hagyta, fejtetőn meghagyta hosszabbra...akkor ott sokkot kaptam.

Este bőgtem. Napokig azzal álmodtam, hogy már hosszú.


Első jól írja, próbáld kihozni a maximumot, ha ilyen "baleset " történt.

Hajvitaminokat viszont kerüld.

2021. febr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Én három éve nyírattam le a fenékig érő hajamat teljesen kopaszra, de egy cseppet sem bántam meg, imádom azóta is. Nyáron nullásra szoktam gépelni, télen egy-két centisre. Ha azért írtad a kérdést, mert gondolkodsz a rövid hajon, de tartasz is tőle, én azt mondom, vágj bele inkább. 27/N
2021. febr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Persze!

Kb 2 éve levágtam a hátközépig érő hajamat, vállig érőre. Soha többet. Azóta is csak lapocka alá ér, de már növesztem.

2021. febr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Én is vágtam már le pár centisre. Nekem nem állt a legjobban, de nem bántam meg. Ki kellett ezt is próbálni egyszer :D


20/L

2021. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Még ha csak az 1cm-es vágás is... én siratom :D Egy éve levágtam, mert nem jött ki belőle a festék, és nem akartam már festeni többet (akkor éppen:D), ezért lecsaptam azt részt, ahol még nagyon intenzív volt a régi szín, ami nagyon el is ütött a hajamtól. Vállig ért kb és lett belőle épp csak a fülcimpám alá érő haj... kicsit Britney-feeling volt, utána nagyon bántam, hogy rövid lett, de legalább a színprobléma megoldódott.. :/
2021. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!