Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jogos?

Szerintetek ez jogos?

Figyelt kérdés

Ha egy 90/E méretű azt mondja egy 75/B mellű nőre, hogy nincs mellé csak két szúnyogcsípés.

Ez igaz? Tényleg ilyen kicsi?



2021. febr. 19. 16:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
Nem kicsi.
2021. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi az, ami a 75/A-t sem tölti ki?
2021. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
a 90/E valószínűleg (a 90-ből ítélve) nem épp nádszál, és irigy
2021. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, a kövér nők miért büszkék a nagy melleikre. Majd ha egy (természetes) 70/E szólja le a 75/B-t akkor azt mondom, hogy jogos. Bár egyébként még úgy se.
2021. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Hetero vagyok és pont letojom más nők melleit, úgyhogy eszembe sem jutna ilyen baromságokat mondani másokra. Valószínűleg téged nem bír a nő és kellett egy indok, amiért beszólhat.

Egyébként meg a csapból is az folyik, hogy a kis mell is teljesen jó mell és rengeteg párt látok, ahol nem olyan nagy cicivel van megáldva a lány, úgyhogy ne vedd magadra nyilvánvalóan és ha tényleg elbizonytalanít téged egy ilyen mondat B kosárral, akkor inkább dolgozz az önértékeléseden.

2021. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nővérem és azóta mondja, hogy lapos vagyok, amióta elkezdtem serdülni. Ilyen 15-6 éves korom óta legalább hetente. Próbálja elvenni az önbizalmam, hogy vele együtt menjek majd mellplasztikára, legalábbis nekem ez a teóriám.
2021. febr. 19. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
75/A-s méretekkel rendelkezem. Rettenetesen zavart nagyon sok ideig, sosem éreztem magam igazán nőnek. Viszont olyan pár került mellém, aki így is elfogadott, ezáltal nagyobb lett az önbizalmam is, és szinte már meg is szerettem őket. Nem mondom, hogy sosem fogom nagyobbíttatni őket, mert mai napig bennem van, de csak felfogás kérdése. Ha szép, igényes, okos és magabiztos vagy nem a melleid lesznek a legfőbb látnivaló.
2021. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek (is)!

Elolvasva a válaszokat és felvázolva másnak is a problémámat, kibeszéltem magamból a dolgokat és így most jobb. Nem tudom, ez mennyire egészséges, de nagyon sokat jelent nekem a pozitív visszajelzés/megerősítés akár idegenektől is abban, hogy feleslegesen érzem magam rosszul a megjegyzése miatt.

Persze nem garantálom, hogy most fogok utoljára ilyen kérdést feltenni, de kitartok amellett, hogy, ha így maradnak, ahogy most vannak, nem fogom megműttetni őket senki kedvéért😇

2021. febr. 19. 21:21
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Engem általános suli felső osztályától, egészen középsuli végéig azzal b*sztatott a "legjobb" barátnőm, hogy milyen kicsi a mellem. Ő tök jót röhögött rajta, nekem pedig évekre teljesen elvette az önbizalmamat. Ja, persze ő olyan dagadt volt világ életében, hogy már 3.-4. osztályban volt legalább D-s melle... Aztán elváltak útjaink, tök más közegbe kerültem, lett barátom, akit nem az érdekelt, hogy mekkora mellem van. Elkezdtem értékelni magam, elkezdtem nem gyűlölettel és szégyenérzettel gondolni a mellemre. Teljesen megváltozott a külsőmről alkotott véleményem. Most már örülök is neki, hogy nincsenek hatalmas nagy kannáim. :D

Egyébként baromi dühítő, hogy 2021-ben még mindig ez megy, hogy kinek mekkora. Főleg nők között nem értem, miért nem mindegy a másiknak. Annyira unalmas már. Egy nő nem csak 2 csöcsből áll. Jó lenne ha eljutna ez az emberek agyáig.

2021. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tapasztalatod megoszlását neked is!

Nekem is volt ilyen "élményem" általános iskolában, először túl nagy volt, majd később túl kicsi az osztálytársaim szerint. Jelenleg gimiben szerencsére van jobb dolguk a fiúknak, mint ezzel foglalkozni, vagy, ha nem, legalább maguk közt beszélik meg.

Szerintem is unalmas téma, de sajnos apám szerint attól vagyok nő, hogy szép az alakom, nagyobb a mellem, mint nénémnek, nővérem szerint még ugye túl kicsi és fejletlennek is néz ki. Máskor meg azt mondja, hogy pont jó és ilyet akar, úgyhogy nehéz megállapítanom, hogy mit gondoljak 😅

2021. febr. 19. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!