Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a 154cm az mennyir...

Szerintetek a 154cm az mennyire gyakori magasság a nőknél M.O-n? Ti milyen magasak vagytok?

Figyelt kérdés
Én magam 154cm vagyok, de mégis azt látom, hogy egy csomóan alacsonyabbak nálam (pedig én még nőhetek...) Emiatt kicsit még magasnak is érzem magam...

2021. febr. 21. 14:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 150 vagyok, és nem sok hasonló méretű nőt ismerek (a gyerekek ha kicsik is, nőhetnek még).

Ne haragudj, nem személyeskedésnek szánom, de valószínűleg rossz a szemmértéked, és a 155-160 centiseket is nálad alacsonyabbnak vagy egymagasnak látod. Nekem van egy olyan kolléganőm (törpenövésű orvosilag is), aki szó szerint egy fejjel kisebb nálam, nem ér fel dolgokat, amiket én igen (mondjuk ezt úgy mondom, mintha én mindent felérnék :D), képen is egyértelműen látszik, hogy jóval alacsonyabb, mégis állítja, hogy egymagasak vagyunk.

2021. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
23%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..


Látszik, milyen kisebbségi komplexusos vagy, ha ezt újra meg kellett kérdezned (kiemelni is lehetett volna egyébként az előző kérdésedet). Már bocsi. Nagyon alacsony vagy, de még normális mértékben, és kész. Nincs ezzel semmi gond, nem a testmagassága tesz senkit sem jobbá vagy rosszabbá, de az nagyon nevetséges, ahogy erőlködsz, hogy de hát nem is úgy van az. De. Elfogadni kéne, nem görcsösen bizonygatni valamit, ami nem igaz. Vagy már testképzavarod van.

2021. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
65%
Én 160 centi vagyok és nap mint nap látok nálam alacsonyabb nőket, de még férfiakat is. Szerintem gyakori a 150-160 centi közötti magasság.
2021. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
19%
Anyám is ekkora. Illetve 4 lány osztalytarsam is. Átlagos.
2021. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!