Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró egy nőn/lányon...

Mennyire zavaró egy nőn/lányon a nagy orr?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ milyen és mekkora
2021. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
ezt igy kep nelkul nem lehet megmondani. sok embert ismerek, aki meg van gyozodve rola, hogy oriasi csunya orra van, kozben meg egyaltalan nem olyan veszes. az se mindegy, hogy egy alapvetoen csinos, szep arcu nonek van oicit nagyobb orra, vagy egy olyannak, aki inkabb semmilyen, nem tul szep. illetve a sima nagy orr annyira nem is veszes szerintem, sokkal csunyabb tud lenni egy gorbe karvalyorr.
2021. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Annyira, mint egy férfin
2021. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy az orrom tehát együtt tudnék érezni vele.

F.

2021. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Altalaban csak rafokuszal az ember es sokkal nagyobbnak latja, mint masok. En is mindig oriasinak ereztem az enyemet, de masok szerint csak atlagos.
2021. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!