Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a műkörömről?

Mi a véleményetek a műkörömről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok, és nincs műkörmöm, ami miatt lecsórózott egy (tipik ribizli) csaj. Pedig nem vagyok szegény, csak egyszerűen nem szeretnék ilyet. Persze nem ítélem el azokat, akiknek van, mert akkor a fél világot el kéne, meg nem is érdekel, hogy más mit csinál a testével, csak egyszerűen nem látom értelmét ennek a találmánynak.

Nektek mi a véleményetek róla?

Nők is válaszolhatnak, akiknek van műkörmük, azok leírhatják, hogy mit szeretnek benne, akinek nincs, azok leírhatják, miért nincs.

Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok, szerintetek szép, izgató, vagy esetleg visszataszító?

Köszi előre is.



2021. febr. 23. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem tetszik, nekem sose volt, csak festeni szoktam. Engem nem érdekel, ha valakinek van, de én nem fogok csináltatni. Viszont a nagyon hosszú szerintem undorító.

L

2021. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Van műkörmöm, mert nekem nagyon törékeny gyenge körmeim vannak és mert tetszik, szeretem, szerintem jól tud mutatni,viszont senkit sem nézek le amiatt mert nincs neki, azt meg véletlenül se gondolom róla hogy csóró.
2021. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
A saját körmömet növesztem. Soha nem volt és nem is lesz műkörmöm. Ne foglalkozz ilyen tirpákokkal. Nem ez a legfontosabb az életben.
2021. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Én észre sem veszem egy nőn :D nem is érdekel, hogy van e rajta...
2021. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Láttam már nagyon szép, ízléses műkörmöket, szerintem teljesen rendben vannak, bár magamnak azt sem csináltatnék, jól megvagyok a natúr körmeimmel. A hosszú csicsás karmoktól viszont rosszul vagyok, a hegyesek meg még annál is borzasztóbbak.
2021. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem rendbe van, szép. De ha nincs valakinek annak is lehet szép a körme és azzal sincs gond. Nem egy műköröm miatt fog eldőlni minden.
2021. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt kb. 3 évig. Aztán szülés előtt leszedettem, hogy csecsemő mellől ne kelljen ott ülnöm órákat. Utólag jöttem rá, hogy mennyire nyomasztott a rendszeres körmösnél üldögélés. Felszabadultam, hogy nem kell járni, időt egyeztetni stb. Fodrászhoz járok persze, de az csak félóra. Lakkozni szoktam néha a körmeimet. Az, hogy valaki leszólja a másikat azért, hogy nincs műkörme az ő szegénységi bizonyítványa.
2021. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is szoktam a sajátomat növeszteni, de ezt sem esztétikai okokból, hanem mert sokkal praktikusabb szerintem. (pl ha ki kell nyitni valamit, vagy vakarózni sokkal könnyebb ha hosszú a körmöm. Viszont ezt egy műkörömmel nem lehet.)

Annyit szeretnék még kérdezni azoktól, akik viselnek, hogy nem zavarnak az ilyen apróbb helyzetek, amik a műkörömmel járnak? Hogy mondjuk nem tudod felvenni a pénzt a földről, vagy bemegy a krém a köröm alá stb. Vagy zavarnak, viszont nem annyira, hogy lemondjatok róla?

2021. febr. 23. 15:08
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Engem a hosszabb műköröm nagyom zavart dolgokban pl. farmer felhuzása, de mióta rövidebbet csinálok azóta nincs baj ezzel és a pénzt meg lehet oldani egyszerűen egy vonalzót már nehezebb földről felvenni a vékonysága miatt.

Ha valaki nagyon akar hosszabbat meg tud vele oldani nagyjából mindent szerintem (de azért tégla falat ne menjen el rakni vele senki nem jó ötlet 😂)


16/L

2021. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mikor volt műkörmöm a kasszánál nem tudtam felvenni a 20-ast és a pénztárosnak is volt, de neki már volt rá külön technikája és ő szedte fel nekem. Jót nevettünk rajta :D amúgy minden lehet vele ugyanúgy csinálni csak eleinte picit bonyolultabb.
2021. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!