Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a műkörömről?

Mi a véleményetek a műkörömről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok, és nincs műkörmöm, ami miatt lecsórózott egy (tipik ribizli) csaj. Pedig nem vagyok szegény, csak egyszerűen nem szeretnék ilyet. Persze nem ítélem el azokat, akiknek van, mert akkor a fél világot el kéne, meg nem is érdekel, hogy más mit csinál a testével, csak egyszerűen nem látom értelmét ennek a találmánynak.

Nektek mi a véleményetek róla?

Nők is válaszolhatnak, akiknek van műkörmük, azok leírhatják, hogy mit szeretnek benne, akinek nincs, azok leírhatják, miért nincs.

Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok, szerintetek szép, izgató, vagy esetleg visszataszító?

Köszi előre is.



2021. febr. 23. 13:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ugyanaz a véleményem, mintha az lenne a kérdés, hogy mit gondolok a nadrágokról: vannak nagyon szépek, és nagyon rondák is. Van ami semmiben nem akadályozza a viselőjét, van amivel nem lehet együtt élni szvsz.

Nekem volt egy darabig, most meg bő 1 éve nincs semmi a körmeimen, csak átlátszó fedőlakk. Régen is szerettem a hosszú színes körmeim, meg most is a rövid natúrt.

Soha nem szembesültem azzal, hogy ne tudtam volna felvenni valamit, vagy megcsinálni bármit - sőt, nekem rövid körmökkel szokott nehéz lenni inkább. :D

27N

2021. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Sajnálom, hogy ilyen felszines a holgy.


Gellakom van amugy. A sima körömlakk gyorsan kopik. Ez tartosabb. Magamnak festem.

2021. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem tetszik a műköröm, mert tetszenek a különböző minták a körmökön, amit sima lakkal nem lehet szépen kivitelezni. De nekem soha nem volt, mert túl drágának tartom (főleg mióta saját háztartást vezeték) ahhoz képest, hogy mennyire nem létfontosságú és sokadrangú. Nem tartom kizártnak, hogy valaha legyen majd (pl. az esküvőmön), de hogy folyamatosan legyen annak nem látom értelmét egyelőre. Ráadásul a zenélésben és a laborgyakorlatokban (amikor ugye van, később pedig majd a munkában) akadályozna is valószínűleg.


22N

2021. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

Ne foglalkozz a ribhanccal nem egy bohóc kinézetü körömtől leszel nő.

Én férfiként magasrol teszek arra hogy milyen egy nő körme, mindössze annyi számít hogy ne rágja és ápolt legyen.

F.

2021. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

Nekem soha nem volt műkörmöm, mert feleslegesnek éreztem és nem szeretem, ha óriási a körmöm.

Sokáig nem is festettem, mert a hagyományos lakk hamar lepattog, és ha elkezd pattogni, én leszedem az egészet.

Kb. 2 hónapja beszereztem a géllakkozáshoz a kellékeket, ez tetszik, igaz van még hova fejlődni, de meg vagyok vele elégedve.

Ne figyelj az ilyen elkényesztetett hercegnőkre, azt tetess vagy tegyél magadra, ami tényleg tetszik, és úgy látod, megéri. 🙂

25/L

2021. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%

Nincs és nem is kell. Sok debil asszony több ezreket dob ki rá havonta, közben kutyát nem érdekli milyen színű körme van.

Követik a csordát, majd ha lecseng a köröm divatja, más hülyeség után koslatnak majd.

2021. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

De attól még, hogy neked nem tetszik, még légyszi ne szóld így le a másikat, ki lehet nyilvánítani szépen is a véleményed.

És fordítva se szeretném, ha szitkozódnátok egyébként.

Amúgy valahol egyetértek veled 16os, elég drága dolog, főleg ha minőségi és rendszeres.

2021. márc. 10. 14:58
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem exemnek volt műkörme, általában nem vitte túlzásba, ott dobtam hanyatt magam mikor kijelentette, hogy az a nő igénytelen, akinek nincsen.. Én személy szerint nem tartom megvetendő dolognak, ha nem viszik túlzásba, a 20 centis karmoktól undorodom! De a természetességet még mindig jobban preferálom (ugyanez a véleményem a sminkről is).
2021. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!