Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki műszempillát hord, nem...

Aki műszempillát hord, nem sajnálja a pénzt rá?

Figyelt kérdés
Szerettem volna, mert nagyon tetszik és szép de nálunk a legolcsóbb hölgy is 10.000 forintért rakja fel és ugye jó esetben 3 hetente újra töltik ami egy éven 120.000 forint. Nem sok ez egy kicsit érte?

2021. febr. 25. 11:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 5 éve csináltattam magamnak akkor 3000 Ft volt. Bár igaz, nem szalonban csinálták, hanem ismerős által. Szalonokban 5-6000 Ft körül lehetett akkor. Durva, hogy így fel ment az ára. Ennyiért biztos, hogy nem kéne. Szép nagyon, de annyit nem ér az egész.
2021. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
2016ban én is 3000 ftért rakattam, egyszer. Tényleg rettenetesen drága
2021. febr. 25. 15:39
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

En sem csinaltatnek, de nemcsak a penz miatt, hanem felnek, hogy kihullana a sajat szempillam:( ne gyertek azzal, hogy ha jo a szakember nem lesz baja...

Sajnos volt mar problemam a szememmel es kihullott a fele mindket oldalon, es 1 evbe telt mire visszanott, de mar nem olyan dus, mint 20 evesen


Hasznalok primert spiralozas elott, igy jobb hatast erek el,mint sima szempillaspirallal


(nagyon ritkan begondoritem szempillagondoritovel spiralozas elott, akkor van olyan szep ives es hosszu, mint a 2D muszempilla)


En a sima muszempillat ajanlanom Kerdezo!(1-2ezer a termeszetes ragaszto) es kb ugyannnyi a muszempilla is. Kis gyakorlas es reggelente par masodpercet vesz csak igenybe. Ma mar annyira sokfele es szep van. Nekem a tincses valt be alkalmakkor szoktam feltenni :)

2021. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt a szempillaspirált használom

Sokkal szebb, íveltebb és hosszabb hatású a saját szempillámnál. 2 bázisú.

Loreal falshe lashes Superstar

2021. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A dmben lehet kapni Alverde markanak ket fajta szempillanovesztojet. Az egyik ejszakai a masik nappali. A ketto eyutt 2500 Ft es latvanyosan segit. En mondjuk forditva hasznalom, mert az ejszakait hasznalom nappal, a nappalit meg ejjel.:)
2021. febr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Én nem sajnálom rá a pénzt, már évek óta hordok pillá és a barátomnaknis tetszik. Igényesen van megcsinálva és én is vigyázok rá. Önbizalmat nem ez fog adni, hanem magadban kell tisztáznod a dolgokat. Van aki cigire és puára költ, én 3 hetente pillára :) szerintem ha csupán önértékelési dolgok miatt mennél bele, akkor hagyd. Lehet enélkül is élni!
2021. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat dob az önbizalmon is. Legalábbis nekem dobott rajta. Pedig csak 2D van, és 9mm hosszú a szélén, nem 12mm-es,tehát természetes hatású a hossza, csak sokkal dúsabb így :)

Ugyan úgy, ahogy mindennek megy fel az ára így a szolgáltatók is kénytelenek emelni, ott is drágul az alapanyag, a bérleti díj stb stb. És hát ugye, ez egy 'luxus' szolgáltatás.

Kérdésre válaszolva, lehet sajnálnám rá, ha anyagilag sokat számítana. Ezt neked kell tudni mérlegelni. De én pl nem megyek se körmös se fodrászhoz, csak a pilla.

2021. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

13mas válaszolónak:


De igen, jövök azzal, hogy ha jó a szakember nem lesz baja :) Mert tudom :)


Ezért fontos megnézni, hogy kihez mész, mert van ahol kihullhat.


A nem minőségi alapanyagok használata, a nem megfelelő vastagságú pilla, a nem megfelelő mennyiségű ragasztó, és a pontatlan izolálás(szempillák szétválasztása) következménye lehet, hogy a saját pilláid károsulnak.

2021. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!