Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szoláriumot ajánlanátok?

Melyik szoláriumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam szoliban, de kajakos vagyok és elég idegesítő, hogy mindig ilyen hülyén barnulok le nyáron és szeretnék egy kis alapszínt, hogy ne legyen annyira eltérő. Ja és Budapesti vagyok.
2021. febr. 25. 14:43
 1/4 Vece ***** válasza:
60%

szia ajánlom Budán a sun line szoláriumot, soha nem kell várni a gépek erősek, szóval óvatosan !

Rendes a kiszolgálás.

Ha kérdésed van írj nyugodtan

2021. febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Megfelelő fényvédelmet ajánlok és nem szoláriumot.
2021. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Automatát, nincs műkörömreklám csontkollekció menyecske, bedobom a fél órát és megyek.
2021. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor volt kedvem 5-10 x 5 perc és állószolárium. A bőr nem játék. A nyári rásegítés meg rövidnadrágban kerékpározás volt hozzá. Akinek pirosodik a bőre az ne is menjen.
2021. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!